VALİ AZİZ YILDIRIM YENİLENEN AMELİYATHANENİN AÇILIŞINI YAPTI

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Çorlu Devlet Hastanesi’nde bir ilaç firması tarafından yenilenen ameliyathanenin açılışını yaptı.
11 06 2022
1362 kez okundu

Açılışa Vali Aziz Yıldırım’ın yanı sıra Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı, İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Cengiz Kalkan, Çorlu Devlet Hastanesi Başhekimi Mustafa Doğan, ameliyathaneyi yenileyen ilaç firması Polifarma Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Vildan Kumrulu ve hastane yöneticileri katıldı.

Açılışta konuşan Vali Yıldırım, “Hastanemize bir destek Polifarma’dan gelmiş, Vildan abladan gelmiş. Çok teşekkür ediyorum, sağ olun. Buradaki bazı eksiklikler ya da çabuk yıpranmalardan kaynaklı birtakım olumsuzlukları elbirliği ile gidermişsiniz. Buraya gelip şifa bekleyen, sağlığına kavuşarak dönmeyi arzu eden, o umutla gelen insanların umudunu Vildan abla hem yeşertti, hem artırdı. Sizinle birlikte çalışan yönetim kurulu üyelerine, Polifarma personeline de teşekkür ediyorum. Hayırlı, uğurlu olsun diyorum.” dedi.

Vali Yıldırım konuşmasının ardından hayırsever Vildan Kumrulu'ya plaket takdim etti. Ardından kurdele kesilerek açılış gerçekleştirildi. Vali Yıldırım ve beraberindekilerin yenilenen ameliyathaneyi gezmesi ile program sona erdi.
Mehmetcan ARSLAN

 

Whatsapp
google_160x600