SUNAR GIDA BİZİM İÇİN ÇOK KIYMETLİ BİR YATIRIM!

2007 yılından bugüne kadar bölgemizde hizmet veren Asmar Holding bünyesindeki Sunar Gıda, hem yaza merhaba partisi düzenledi hem de yeni taşındıkları fabrikayı iş ortaklarına tanıttı.
24 06 2022
311 kez okundu

Lojistik, catring, demiryolu, armatörlük, demir ticareti gibi alanlarda hizmet veren Asmar Holding bünyesinde bulunan Sunar Gıda, 2 yıl önce yeni taşındıkları fabrikada iş ortaklarına yaza merhaba partisi düzenledi. Düzenlenen organizasyonda Gazetemiz DEVRİM’e özel açıklamalarda bulunan Asmar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Aslan, “Toplam 6 faaliyet konusunda hizmet veriyoruz. Lojistik, catring, demiryolu, armatörlük, demir ticareti gibi alanlarda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sunar Gıda da bu faaliyetlerimizden bir tanesi. Bölgemizde 2007 yılından beri hizmet veriyoruz. 2 yıl önce bu tesisin yatırımını gerçekleştirdik ama ne yazık ki pandemi sebebi ile bir organizasyon düzenleyemedik. Bugün sevdiklerimiz ve iş ortaklarımız ile bir araya geldik. Tesisimiz, 2 yıl önce devreye girdi. Çok kıymetli bir yatırım olarak devreye soktuk. Ülkemiz ve bölgemize hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

 

‘12 BİN KİŞİLİK YEMEK ÜRETİYORUZ!’

Sunar Gıda Genel Koordinatörü Alp Aksoy ise yaptığı açıklamalarda “DEVRİM Ailesi ile uzun yıllardır çalışıyoruz. Sizleri burada ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Sunar Gıda 2007 yılında önce Çerkezköy’de 2 yıl sonra da şu anki yeni yerine taşındı. Aynı büyüklükte Gebze’de de fabrikamız var. 2 fabrikamızda 250 çalışanımız var ve 100’ün üzerinde müşterimiz var. 12 bin kişilik yemek üretim kapasitemiz var. Her gün yeni bir oyun sahneye koyuyoruz. Bugün üretilen 13-14 çeşit ürün, ertesi gün başka bir 13-14 çeşit ürüne yerini bırakıyor. Biz taşıma sistem olarak üretim yapıyoruz. Sadece mutfakta 75 arkadaşımız vardiyalı olarak çalışıyor. Her iki tarafta da aynı ürünler üretiliyor. Sunar Gıda da sadece catring yok.” ifadelerini kullandı.

‘ÜRÜNLERİMİZİ KENDİMİZ ÜRETMEYE BAŞLADIK’

Gıda konusunda çok hassas davrandıklarını ve kaliteli ürünler ile çalıştıklarını ifade eden Aksoy, “Bugünlerde kendi ekmeğimizi üretmeye başladık. Onun dışında Lüleburgaz’da Ağustos ayında faaliyete geçecek olan mandıramız var. Burada süt üretimi yanı sıra peynir, yoğurt ve ayran gibi ürünler de üreteceğiz. Ayrıca tarla kiralama işlemi yapıyoruz. Orada kendi domatesimizi, biberimizi, patlıcanımızı üretiyoruz. Bu senenin sonundan itibaren de kendi ektiğimizi kendimiz işleyeceğiz. Pek yakında dışarıdan bir şey almayacağız. Bizde kalite çok önemli. Kalitenin onaylamadığı hiçbir ürünü müşterimize sunmuyoruz. Dolayısıyla müşterilerimiz için ürettiğimiz ürünleri uygun koşullarda saklayarak çalışanlarının önlerine koyuyoruz. Biz gıda sektöründe ciddi yatırımlar yapan büyük bir grubun gıda sektöründeki ayağıyız. Ortaklarımızın içleri rahat olsun. Nasıl ve ne koşullarda üretim yaptıklarımızı görsünler istedik. Yemek üretimi çok ciddi bir iştir. Yemeğin mutlulukla ilgisi vardır ve bizde müşterilerimiz ve çalışanları mutlu olsun istiyoruz. Sunar Gıda sadece catring sektöründe değil, gıda sektöründe de entegre ve kombine olarak ilerleyecektir. Hem Gebze’de hem de Çorlu’da önde gelen saygın bir firma olma yolundadır.”diye konuştu.

Tutku AKBAŞ

Whatsapp
google_160x600