SAVAŞA GİDER GİBİ KAVGAYA GELMİŞLER!

Çorlu’da alacak verecek meselesi nedeniyle tartışan iki grubun kavgasında kan aktı. Mühimmatla kavgaya gelen tarafların üzerinden çok sayıda silah, bıçak ve sopa çıkarken kavgada 2’si polis 10 kişi yaralandı.
25 06 2022
1209 kez okundu

KAVGAYA MÜHİMMATLA GELMİŞLER

     Şeyh Sinan ile Reşadiye mahallerinin Kumyol Caddesi ile Cumhuriyet Meydanı mevkilerinde, gece saatlerinde meydana gelen kavgada, iddiaya göre iki grup arasındaki alacak verecek meselesi yüzünden çıkan tartışma sokakta kavgaya dönüştü. Öfkeli grup, silah, beyzbol sopası, taş ve bıçakla birbirine girdi.

YARALI POLİSLERİN SAĞLIK DURUMU İYİ

    Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Kavga sonrası olaya karışan 8 kişi yaralanırken, ayrıca kavgaya müdahale eden iki de polis memuru yaralandı. Olaylar, Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı tüm ekiplerin müdahalesi sonucu daha büyük facia yaşanmadan önlendi.

Yaralılar, ambulanslarla Çorlu Devlet Hastanesi’ne ve özel hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı. Yaralı polis memurlarının sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

20 KİŞİ GÖZALTINDA

   Olayla ilgili 20 kişi gözaltına alınırken, şahısların üzerinde 7 adet tabanca, 5 adet beyzbol sopası ve bıçak ele geçirildi.

Kavga esnasında park halindeki araçlara ve işyerlerine zarar verildi.

Hüseyin TAYYAR

 

Whatsapp
google_160x600