NKÜ SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ANMA MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinin geçtiğimiz aylarda vefat eden öğrencileri Umutcan Çabas ve Mert Kaan Kaya´nın anısına düzenlediği sınıflar arası spor müsabakaları, final maçlarının ardından gerçekleşen ödül töreni ile sona erdi.
14 06 2022
501 kez okundu

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Spor Salonunda oynanan final maçlarını Rektör Yardımcısı ve Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yılmaz Çakıcı, Dekan Yardımcısı Prof. Dr. İlker Özmutlu, vefat eden öğrencilerin aileleri, akademik ve idari personel ile öğrenciler izledi.

Prof. Dr. İlker Özmutlu gerçekleştirdiği konuşmada, “Yakın zaman önce yitirdiğimiz Spor Yöneticiliği Bölümü 3. sınıf öğrencilerimiz Umutcan Çabas ve Mert Kaan Kaya anısına bu etkinlikleri gerçekleştirdik. Aileleri, müsabakaların başladığı gün olduğu gibi bugün yine burada aramızda. Sözün bittiği yerdeyiz. Sizlerin adına onların ellerinden bir kez daha öpüyorum. Müsabakalarda yer alan ve buraya izlemeye gelen öğrencilerimize çok teşekkür ederim.” dedi.

TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ

Ödül töreninden önce hakem olarak görev yapan öğrencilere Rektör Yardımcısı ve Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yılmaz Çakıcı tarafından teşekkür belgeleri takdim edildi. Müsabakalarda dereceye giren sporcu ve takımlara ise ödülleri Prof. Dr. Yılmaz Çakıcı, Dekan Yardımcısı Prof. Dr. İlker Özmutlu, Öğretim Üyeleri Doç. Dr. Süleyman Erim Erhan, Doç. Dr. Bülent Kilit ve Doç. Dr. Sercan Öncen takdim etti. Program sonunda vefat eden öğrencilerin ailelerine de teşekkür belgesi takdiminde bulunuldu.

Anma amaçlı gerçekleşen Spor Bilimleri Fakültesi Sınıflar Arası Spor Müsabakaları; voleybol, ayak tenisi ve salon futbolu (futsal) şeklinde gerçekleşti.

Mehmetcan ARSLAN

 

Whatsapp
google_160x600