NE CUMHUR NE MİLLET, TEK YOL MEMLEKET!

Memleket Partisi İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy ve Yalova Milletvekili Özcan Özel, Tekirdağ’da esnaf ve oda başkanları ile bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu.
30 11 2021
265 kez okundu

Memleket Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı tarafından düzenlenen program kapsamında Süleymanpaşa’da esnaf, oda başkanları, Baro ziyareti ve gaziler ile bir araya gelen Memleket Partisi İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy ve Yalova Milletvekili Özcan Özel İl Başkanlığı binasında basın mensuplarına değerlendirmelerde bulundu. İlk olarak programda konuşan Memleket Partisi Tekirdağ İl Başkanı Bora Küçükçetin, “Partimizde 3 değerli milletvekillerimizi ağırlıyoruz. Kendileri bugün ilçemizde bir dizi ziyaret gerçekleştirdiler. Bu ziyaretlerin sonunda da kendileri değerlendirmelerini yapacak. Ben tekrar kendilerine teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı. 

'İL İL GEZİYORUZ!’

Memleket Partisi Yalova Milletvekili Özcan Özel, “42 ilde örgütlenmemizi gerçekleştirip daha sonra kurultayımızı gerçekleştirdik ve Muharrem İnce’yi Genel Başkanımız olarak seçtik. Bizim partimiz hiçbir yerden herhangi bir kaynak almıyor. Dediler ki ‘Tayyip Erdoğan destek veriyor.’ Yahu biz Tayyip Erdoğan’a düşman olduğumuz için bu partiye geldik. O yüzden de il il gezerek vatandaşlarımız ile bir araya gelip kendimizi anlatacağız.” dedi.

‘BİZLER CUMHURİYETÇİ DEMOKRATIZ!’

İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, “Biz parti tüzüğümüzü uyguluyoruz. Sizler de uygulayın. Biz ‘Gelin genel başkan adayını üyeler belirlesin’ diyoruz. Buradan sesleniyoruz. Hodri meydan. Samimiyseniz gelin destek verelim. Samimiyet burada, Memleket Partisi’nde. Bizler, Cumhuriyetçi Demokratız. Ne Cumhur İttifakı ne de Millet İttifakı, tek yol Memleket. Hedefimiz budur. 9 günde 7 il gezdik ve herkes umutsuz. Eğitim ve sağlıkta eşitlik yok. Parası olan bu hizmetleri rahatça alabiliyor. Tek adam yönetiminde ülke de tekelleşti. Ülkede bütün ihaleleri alan 5 firma var. Türkiye maalesef çıkmazda. Esnaf ve çiftçi zor durumda.” diye konuştu.

‘ORTADA YAMUK BİR İTTİFAK VAR!’

Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksyoy, ise “Biz, CHP’nin yolundan saptığını söyledik ve değerli arkadaşlarımız ile görüşmelerimizi yaptık. Biz bu filmi görmüştük. 70-80’li yılları gördük biz. Birbirine yumruk yapan insanlar oldu. Bugün de mecliste daha ağızlar açılmadan hemen yuhalanmaya başlanıyor. Türkiye 1984 yılından bugüne kadar terörle uğraşıyor. Avrupa’nın hiçbir yerinde bu yok. Bizim halkla problemimiz yok. İktidar yoruldu. Bir ülkenin parası değer kaybediyorsa ekonomi gerçekten çok kötüdür. Bizim adayımız Muharrem İnce. Türk milletini düşünmeye davet ediyoruz. Ortada yamuk bir ittifak var. Ne Cumhur ne Millet, tek Yol Memleket. Herkesi Memleket Partisi’ne davet ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Eren Can TAPU

Whatsapp
google_160x600