MÜGE BAŞKAN ÇOCUKLARLA BİR ARAYA GELDİ

Ergene Belediye Başkanı Müge Yıldız Topak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında ilçedeki çocuklarla bir araya gelerek değişik organizasyonlar yaptı.
23 04 2024
175 kez okundu
31 Mart Yerel ve Mahalli İdareler seçimlerinde Ergene Belediyesi’ne belediye başkanı seçilen Topak, hiç vakit kaybetmeden çalışmalara başladı. İlçenin belli başlı eksikliklerini mercek altına alan Topak, gerekli çalışmalar için de girişimlerde bulunuyor.
Bunların yanı sıra, ilçede yapılacak olan projeler ile yatırımları da programlamaya başlayan Ergene Belediyesi’nin ilk kadın belediye başkanı Topak, özel günleri de kaçırmıyor. Kutlanan özel günlerde, bayram ve törenlerde de halkın arasında olmaya gayret gösteren Topak, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği milli bayramda da ilçedeki çocuklarla bir araya gelerek bol bol zaman geçirdi.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında ilçe genelinde birçok organizasyon düzenleyen Ergene Belediyesi, Sağlık Mahallesi’nde bulunan Kültür Merkezi’nde de bir takım eğlence programları tertipledi. Bunlara bizzat katılan Başkan Topak, çocuklarla zaman geçirdi. İlçenin diğer bölgelerindeki çocukları da unutmayan Topak, ziyaretler ve toplantılar düzenleyerek çocuklarla bir araya geldi. Çocukların sorunlarını dinleyerek notlar alan Topak, onlara değişik hediyeler vererek, onlarla armağan edilen bu önemli günü kutlamayı da unutmadı.
Yapılan programlara, İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Parıltı, belediye başkan yardımcıları ve öğrencilerin velileri de katıldı.
Senanur ALTIPARMAK
Whatsapp
google_160x600