MEZARLIK MANZARALI AÇIK HAVA MEYHANESİNE ZİYARETÇİ AKINI!

Çorlu’da yeni mezarlık yolundaki üst geçidi açık hava meyhanesine çeviren akşamcıların sayısı her geçen gün daha da artıyor.
20 04 2024
4276 kez okundu
Nusratiye Mahallesi Emlak Konutları çevre yolu yanındaki mezarlık, uzun yıllardan bu yana hizmet veriyor. Buradaki köprü üzerinde alkol alan şahıslar, çevreyi rahatsız etmeye de devam ediyor. İlçenin en yoğun yaşam bölgesi olarak bilinen mahallede, mezarlığa giden yol üzerinde bulunan mezarlık köprüsü, her akşam kendini bilmez alkol müptelaları tarafından adeta bir açık hava meyhanesi gibi kullanıyor.
Etrafta yaşayan binlerce ailenin arasında alkol alan ve daha sonra da sarhoş olarak ne yaptığını bilmeyen akşamcılar, bazen havaya rastgele ateş ediyor, bazen de müziğin sesini sonuna kadar açarak saati dikkate almadan eğleniyor. Gece yarısına kadar müziğin sesini açarak eğlenen akşamcılar, bazen de ipin ucunu kaçırarak rastgele yerlerde tuvalet ihtiyaçlarını gideriyor.
HALK CANINDAN BEZDİ
Bölge sakinleri, polis ekiplerinin bu bölgeye yeteri kadar eğilmediğini kaydediyor. Alkol alan sürücüleri ve yanlarındakileri alınan ihbarlar ve şikayetler sonunda buradan kovalayan polis ekiplerinin, alandan ayrılmasının ardından, bir üst sokaktan dönen akşamcılar yeniden mezarlık köprüsüne gelerek alkol almaya devam ediyor.
Mehmetcan ARSLAN
Whatsapp
google_160x600