KEŞAN’IN 100.YILI İÇİN GÖRÜŞTÜLER

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu başkanlığındaki belediye heyeti, Trakya Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı ve aynı zamanda Kültür ve Spor Daire Başkanı Burak İşçimen’i ziyaret etti.
27 01 2022
192 kez okundu

Ziyarette konuşan Helvacıoğlu, “Edirne’deki gururumuz Burak İşçimen Hocamızın misafiri olduk. Kendisiyle Keşan’ımızın 100. yılında Trakya Üniversitesi ile işbirliğinde gerçekleştireceğimiz etkinliklerle ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Etkinlikler çerçevesinde; üniversitemiz ile yılsonu şenlikleri, spor şenlikleri, mezuniyet şenlikleri, kültür ve sanat etkinlikleri yapmayı hedefliyoruz.” dedi.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve beraberindekiler daha sonra ziyaretin gerçekleştiği Trakya Üniversitesi Sosyal Tesisler bahçesinde belediye adına fidan dikti.

Burak İşçimen de ziyaret nedeniyle Helvacıoğlu ile heyettekilere teşekkür ederek, Keşan’ın 100.yılı nedeniyle Trakya Üniversitesi ve Keşan Belediyesi işbirliğinde yapılacak etkinliklere gerekli katkıyı vermeye hazır olduklarını kaydetti. 

Oya ORHAN

 

 

Whatsapp
google_160x600