ING BANK’TAN e-fatura konferansı

ING Bank Çorlu Ticaret Ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda e-faturaya geçiş sistemi ile ilgili konferans düzenledi. Konferansta e-faturanın pozitif yönleri ve yasal düzenlemelerinden söz edildi.
19 09 2013
31367 kez okundu

E- FATURA ÇOK ÖNEMLİ

ING Bank Uluslararası Nakit Yönetimi Genel Müdürü Bülent Şaştı, katılımcılara görsel sunumlar eşliğinde e-faturanın gereklerinden söz etti. Kağıt faturaların artık tarihe karışacağını söyleyen Şaştı e-faturanın yasal zorunluluk, düşük maliyet, etkili mutabat imkanı, operasyonel etkinlik ve çevre dostu olması açısından daha tercih edilir olduğunu ifade etti.

KAĞIT FATURALAR TARİH OLUYOR

Çorlu ING Bank, e-faturaya geçiş sisteminin anlatıldığı bir seminer düzenledi. Çorlu Ticaret Ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda gerçekleşen seminerde, içlerinde mali müşavirler, büyük şirket yöneticileri gibi şahısların bulunduğu ÇTSO üyelerine e-faturaya geçiş aşaması ve yasal düzenlemeleri anlatıldı. Konuşma yapan ING Bank Uluslararası Nakit Yönetimi Genel Müdürü Bülent Şaştı, katılımcılara görsel sunumlar eşliğinde e-faturanın gereklerinden söz etti. Kağıt faturaların artık tarihe karışacağını söyleyen Şaştı e-faturanın yasal zorunluluk, düşük maliyet, etkili mutabat imkanı, operasyonel etkinlik ve çevre dostu olması açısından daha tercih edilir olduğunu ifade etti.

ING BANK MERAK EDİLENLERİ AÇIKLADI

Seminerde e-faturaya geçişlerde banka olarak ilk adımı atan kuruluş olduklarını söyleyen Şaştı, kısa süre içerisinde diğer bankaların da bu sisteme geçeceklerini belirtti. 25 milyon ciroya sahip kurum ve kuruluşların yasal olarak e-faturaya geçme zorunluluğu olduğundan söz eden ING Bank Kobi Bankacılığı Portföy Yöneticisi Sezgin Yavaşoğlu ING Bank’ın e-fatura sisteminde özel entegratör sahibi olan tek banka olduğundan bahsetti. Seminer, e-faturaya geçişin yolları, e-faturada  güvenlik, arşivleme, ücretlendirme gibi konuların açıklanması ile devam etti.

Hülya MERT

Whatsapp
google_160x600