ÇTSO TOBB’UN 70. YIL ETKİNLİĞİNE KATILDI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 70’inci kuruluş yıl dönümünde; 81 ilden gelen iş dünyasının temsilcileri Ankara’da Birlik Merkezi’nde buluştu.
27 06 2022
155 kez okundu
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 70. yıl etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Hizmet Şeref Belgesi ve Plaket Takdim Töreni” gerçekleşti. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğindeki toplantıda; Ticaret Bakanı Mehmet Muş, TBMM Başkanlığı yapmış olan Cemil Çiçek, Ticaret Bakanlığı yapmış olan Hayati Yazıcı, milletvekilleri, oda ve borsa yönetim kurulu ve meclis başkanları ile delegeler yer aldı. Etkinliğe; ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan, Meclis Başkanı Erdim Noyan, TOBB Delegeleri; Umut Güngör, İsmail Korkut, Göksel Şahin, Eyüp Ürey, Gökhan Tunalı, Necati Yıldız, İsmail Bilican, Mustafa Bahadır Yekeler ile Genel Sekreter İbrahim Karağöz katılımda bulundu. 70. yıl etkinliğinde  10-20-30 yıl görev yapmış delege ve genel sekreterlere hizmet şeref belgesi ve plaketleri takdim edildi.
GENEL SEKRETER KARAĞÖZ DE ÖDÜL ALDI
Hizmet Şeref Belgesi ve Plaket Takdim Töreni’nde Genel Sekreterlik görevini 10 yıl ve üzeri süre ile sürdüren ÇTSO Genel Sekreteri İbrahim Karağöz’e  Ticaret Bakanı Mehmet Muş ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından plaket takdim edildi.
Tutku AKBAŞ
Whatsapp
google_160x600