ÇORLU’DA KAHREDEN ÖLÜM

Çorlu’da bir genç, gece yarısı parkta iple asılı vaziyette ölü bulundu.
11 05 2024
1721 kez okundu

Nusratiye Mahallesi Nergis Sokak ve Karadeniz Caddesi üzerinde bulunan İsmet Arıdıcı Parkı bahçesinde basketbol sahasında iple asılı hareketsiz vaziyette bir kişi bulundu. İhbar üzerine bölgeye polis ve ambulans ekipleri intikal etti. 
Sağlık ekipleri, 21 yaşındaki Serkan Saltan’ın hayatını kaybettiğini belirledi. Saltan’ın cenazesi, savcı ve polisin yaptığı incelemelerin ardından adli tıp kurumuna sevk edildi.
ÖLMEDEN ÖNCEKİ PAYLAŞIMI YÜREK BURKTU 
Serkan Saltan, olaydan önce sosyal medya hesabından, “Ölümün yaşı yoktur. Şimdi dersiniz daha yaşın kaç? Yaşıma bakmayın siz. Yaşadıklarım yaşımdan daha büyük oldu. Onun için bu gece son gecem. Arkadaşlarımla beraber güzel bir gece yaşadım, sonra son durağa geldim. Burada manzara oldukça güzel ve yüksek. Herkes, her şey gözümün önünde akıyor. Aşağıda arkadaşlarımın kahkaha sesleri geliyor. Tabi bu son satırlarımı okuyacaklar birazdan ve o zaman iş işten geçmiş olacak. Şimdi belki hepiniz beni dinlemek isterdiniz ama ben gittikten sonra bunun faydası olmayacak. İnsanları sağken dinleyin, sahiplenin. Hoşçakalın güzel insanlar, hepinize hakkım helaldir, siz de edin.” paylaşımını yaptığı ortaya çıktı.    
Polis tarafından Saltan’ın ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı. 
Hüseyin TAYYAR

Whatsapp
google_160x600