“CANIM BENİM SÖZܔ SİNİR KRİZİ GEÇİRTTİ

Çorlu’da evinde beslediği kedileri çekemeyen komşusunun sözlü tacizine ve uygunsuz hareketlerine maruz kaldığını iddia eden kadın jandarmaya gidip şikayetçi oldu.
17 05 2022
792 kez okundu
Olay, Yenice Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, evinin bahçesinde kedilere bakan ve sokak hayvanlarını besleyen hayvansever kadın, komşusunun tepkisiyle karşılaştı. Hayvansever kadın, komşusunun sokak hayvanlarını beslemesine ve sevgi göstermesini çekemediğini öne sürdü. Güvenlik kamerasına yansıyan olayda, komşusunun “Canım benim” dediği kadının sinir krizi geçirdiği görüldü. 
Olayın ardından jandarmaya gidip şikayetçi olduğunu ifade eden kadın, yaşadığı olayı şöyle anlattı: “Belediyenin su kabına su koyduğum esnada, daha önce kaba çöp atan komşumun küreğini ileri itmişim diye bana ağza alınmayacak çirkin sözler sarf etti. Uygunsuz hareketlerde bulunup, ‘canım benim’ deyince ben de dayanamayıp sinir krizi geçirdim. ‘İmdat sapık var’ diye bağırdım ve yerden aldığım demirle camına saldırdım. Sonra beni tutup, yere fırlattı.
Benim sokak hayvanlarını beslemem ve bu şahsın kediye tekme atması kavganın fitilini ateşledi” diye konuştu.
Mağdur olduğunu ifade eden kadın, daha önce mahkemelik olduğu komşusundan yeniden şikayetçi olduğunu söyledi.   
Hüseyin TAYYAR
                 
Whatsapp
google_160x600