Candan OtoPratik’te Lastik Oteli de var

Lastik üreticisi Brisa, binek ve hafif ticari araçların kullanım ömürleri boyunca ihtiyaç duyabilecekleri tüm ana ürünleri bir arada sunabilmek amacıyla geliştirdiği OtoPratik konseptini Çorlu’ya taşıdı.
25 09 2013
35268 kez okundu

BRİSA’DAN  ŞEVKET SARAL,”GAYEMİZ : ARAÇ SAHİPLERİ İLE LASTİK ALANLARA KESİNTİSİZ HİZMET ETMEKTİR

Brisa  şirketlerin, araç sahiplerinin lastik alımı ve oto bakımı gibi çeşitli ihtiyaçlarını aynı çatı altında karşılayabilmelerini sağlamak amacıyla hayata geçirdiği ve Türkiye genelinde 19 ilde bulunan OtoPratik mağazalarını yaygınlaştırmaya devam ediyor. Törende konuşan Brisa- satış direktörü Şevket Saral,” Biz müşterilerimize kaliteli hizmetleri vermek için bu gördüğünüz OtoPratik’leri ülke çapında yaygınlaştırıyoruz. Çorlu ve Candan OtoPratik bizim için çok önemlidir”

Bu doğrultuda, bu kez  Çorlu’da Yeni sanayi çarşısında Candan Otomotiv OtoPratik Mağazası da  düzenlenen törenle hizmete girdi. Törende kaymakam Hulusi Doğan, MHP Milletvekili Bülent Belen  birer konuşma yaparak,Çorlu’da yeni yeni güzel  hizmet veren yeniliklerin gerçekleştiğini  ve bunlardan birinin de Candan OtoPratik olduğunu dile getirdiler.

TÖRENE İLGİ BÜYÜKTÜ

Çorlu’da  OtoPratik tesislerinin açılış töreni Yeni sanayi çarşısında yeni modern tesislerinde yapıldı.Törene kaymakam  Hulusi Doğan,MHP Milletvekili Bülent Belen, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası yönetim  kurulu başkanı  Enis Sülün,Emniyet müdürü İsmail Bahri Şardağı, Çorlu CHP belediye başkan aday adayı Av. Ayhan Civan, Velimeşe belediye başkanı  aynı zamanda Ergene CHP’ den başkan aday adayı Rasim Yüksel, eski Çorlu belediye başkanlarından ve siyasetin ombudsmanı  Seyfettin Meriç, Brisa satış direktörü  Şevket Saral, Brisa bayii ve temsilcileri,Çorlu SGK müdürü  Remzi   Altındağ, OtoPratik sahibi  sevilen iş adamı Mehmet Candan ve ailesi ile çalışanları,Çorlu’lu seven eş  ve dostları katıldı.

ÇORLU’DA HİZMETE GİREN  OTOPRATİK NEDİR ?

OtoPratik çatısı altında binek ve hafif ticari araçların kullanım ömürleri boyunca ihtiyaç duyabilecekleri bütün ana ürünler bir arada müşteriye sunulduğu gibi, lastik, jant, akü, ön düzen bakımı, yağ değişimi, filtre değişimi, klima gazı dolumu, fren balata ve disk değişimi, amortisör değişimi ve periyodik bakım gibi temel bakım hizmetleri de veriliyor.

ÇORLU TESİSLERİ SAHİBİ  MEHMET CANDAN,” HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIK”

Açılış töreninde  konuşan  Candan OtoPratik Mağazası sahibi Mehmet Candan, OtoPratik’in hızlı araç bakım konseptinde ve lastik hizmetlerinde fark yaratan bir mağaza olması için elinden geleni yapacağını belirterek, "Yeni mağazamızda, kaliteden taviz vermeyen iş anlayışımız doğrultusunda, gerek kullandığımız son teknoloji ürünü ekipmanlarımız, gerekse her biri alanında uzman profesyonel çalışanlarımızla yüzde 100 müşteri memnuniyetini hedefleyen bir ürün ve hizmetler bütünü sunacağız" ifadelerini kullandı.

Toplam 400 metrekare kapalı alanıyla aynı anda 5 araca servis hizmeti verebilen Çorlu Candan Otomotiv OtoPratik mağazasında, lastik saklama hizmeti veren Lastik Oteli de bulunuyor.

Erdal ÖZCAN

 

Whatsapp
google_160x600