BOZKURTER’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

Kaptan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Martaş Limanı Genel Müdürü Orhan Çebi ile CHP Tekirdağ Milletvekili Nurten Yontar, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Mustafa Onur Bozkurter’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
23 04 2024
173 kez okundu
Ahmet Nur Çebi ve Orhan Çebi’yi ağırlamaktan memnuniyet duyan Başkan Bozkurter, “Beşiktaş Jimnastik Kulübü Önceki Dönem Başkanımız, ailemizin büyüğü ve yatırımları ile bölgemizin istihdam sağlayıcısı Ahmet Nur Çebi ve Orhan Çebi’yi makamımda ağırlamaktan onur duydum. Güzel ilçemiz Marmaraereğlisi’ni bir adım daha ileri taşımak için çeşitli fikir alışverişlerinde bulunduk. Bölgemize yaptıkları yatırımlar ve katkılarından dolayı kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.
Milletvekili Nurten Yontar, yaptığı ziyarette Bozkurter’e hayırlı olsun temennisinde bulundu. Yontar’a teşekkürlerini sunduğunu Bozkurter, “Tekirdağımızın ablası, Milletvekilimiz Nurten Yontar Hanımefendiyi makamımda ağırlamaktan onur duydum. Kendilerine nazik ziyaretleri ve seçim sürecinde verdikleri destek için çok teşekkür ediyorum.” dedi.
HABER MERKEZİ
Whatsapp
google_160x600