BAŞKANLIK RESİMLERİNE TEPKİ BÜYÜYOR

Çorlu Belediyesi Başkanlığından istifa ederek CHP’den Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı olan Ünal Baysan’ın resimlerinin kaldırılmamasına vatandaşlar tepki gösteriyor.
13 05 2018
24449 kez okundu

24 Haziran 2018’de yapılacak olan erken seçimlerde Çorlu Belediyesi Başkanlığından istifa ederek Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı olan Ünal Baysan’ın hem otobüslerde hem de Kitap ve Tenis Kafe’de olan resimlerinin kaldırılmamasına vatandaşlar tepki gösteriyor. Vatandaşlar, “Ünal Baysan istifa etti ama ne yazık ki yeni seçilen başkan Ahmet Sarıkurt herhalde daha bu istifayı kabul edememiş gözüküyor. Ne yazık ki yine Çorlu’nun her yerinde Ünal Baysan’ın belediye başkanı olarak resimleri mevcut. İnsanlar hala Baysan’ın istifa edip etmediği anlayamıyor. Ahmet Sarıkurt’un bununla ilgili olarak bir an önce adım atması gerekiyor. İleride başkanlık seçimlerinde aday olduğunda halk kendisini tanımalı ki ona destek versin. Ünal Baysan’ın resimlerini kaldırıp, kendi resimlerini koymak zorunda” diyerek sert bir dille eleştirdi.
GİZLİ SAKLI SEÇİM ÇALIŞMASI MI?
Seçim üstü yapılmayan değişikliklerle ilgili olarak gizli saklı seçim çalışması yürütüldüğünün üzerinde duran vatandaşlar, “Seçimlere az bir süre kaldı. Çorlu’da otobüslerde, kafede, caddede, sokakta her yerde Ünal Baysan’ın Belediye Başkanlığından kalma resimleri mevcut. Acaba Çorlu Belediyesi bu resimleri kaldırmayarak gizli saklı seçim çalışması mı yürütüyor” dedi.
Tutku AKBAŞ

 

 

Whatsapp
google_160x600