YÜZÜCÜLERDEN ÇORLU BELEDİYESİNE TEŞEKKÜR

Tekirdağ iline bağlı Çorlu ilçesinde kurulu bulunan Çorlu Yüzme İhtisas Kulübü hocası Tolga Kipriye Çorlu Belediyesi’ne Yüzme sporuna yaptığı katkılardan dolayı teşekkür mesajı yayınladı.
11.09.2017
412 kez okundu

Kipriye yaptığı açıklamada, “17 yıldır Çorlumuzu yüzme sporu ile tanıştıran, sayısız yüzücüler ve antrenörler yetiştiren, yüzme havuzların olması için uğraşan bir antrenör olarak gururluyum. Çorlu Belediyemizin yüzmeye gösterdiği destekle hayallerimizin büyümesi sağlandı. 1 yıl önce açılan Çorlu Belediyesi Yüzme Havuzu bu dönemde, Belediyemizin tüm amatör yüzme kulüplerine ,antrenörlerine eşit olarak sunulduğu tek çatı altında toplanma teklifi ve yüzücülere yarışmalarda maddi desteği , antrenörlük deneyimimle kabul ediyoruz. Çorlu Belediyesi ayırdığı bütçeyle Spora verdiği önemi bir kez daha göstermiştir.
7 yıldır emek harcadığım profesyonel yüzücülerimizle Çorlu Belediyesi Spor Kulübü’yle birleşmeye sıcak bakarak kabul etmiş bulunmaktayım. Alt yapılarımız Çorlu Fen Bilimleri Koleji’nde antrenörlerimizle devam edecek olup yetişen sporcularımızın Çorlu Belediyesi Spor Kulübü’ne geçişleri sağlanacaktır. İlçemizde böylelikle yüzme sporu daha da gelişecek ve Çorlumuzun adını tüm Türkiye’ye duyurma imkanı yakalayacağız” diyerek memnuniyetini dile getirdi.
Onur ŞEKER