YÜZME BİLMEYEN KALMASIN

Kırklareli Valisi Osman Bilgin ve eşi İlknur Bilgin katılımlarıyla Kırklareli Kapalı Yüzme Havuzunda ‘Yüzme Bilmeyen Kalmasın’ Projesinin kapanışı gerçekleşti.
14 06 2019
375 kez okundu

Kırklareli Kapalı yüzme havuzunda gerçekleşen programda konuşan Kırklareli Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Emrah Babuşçu, Vali Osman Bilgin’in katkılarıyla projenin anlam kazandığını ve inanılmaz bir ilginin olduğunu belirtti. Konuyla ilgili olan açıklamasının Babuşçu şunları kaydetti: “Projemize başta sayın valimiz olmak üzere il milli eğitim müdürlüğümüz inanılmaz bir katkı sağlamışlardır. Valimiz Osman Bilgin madden ve manen bizlere bu projede destek olmuşlardır. Projede bin 853 öğrenci yer alırken bu öğrencilerden bin 650’si 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında yüzme öğrenmiştir. Geçtiğimiz dönemlerde bu rakamlar 600-700 civarınaydı. 3 ve 4’üncü sınıf öğrencilerini kapsayan projenin son derece başarılı olduğunu belirtmek istiyorum. Eğitmenlerimiz bu kapsamda inanılmaz bir şekilde efor sarf etmiş ve projenin başarılı olması için uğraş vermişlerdir. Tüm çalışanlarımıza bu doğrultuda teşekkür ediyorum” dedi.
GELECEĞİMİZ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
Kırklareli Valisi Osman Bilgin ve eşi İlknur Bilgin gerçekleşen programda emeği geçen herkese teşekkür ederek, proje kapsamında katılım gösteren genç yüzücüleri tebrik ettiler. Vali Bilgin “Projemizin başarılı olması bizleri fazlasıyla memnun etti. Bu doğrultuda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu projenin sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için çalışmalarımızı aksatmadan devam ettireceğiz. Bu çocuklarımız bizim geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimiz. Onların başarılı olması için çalışmalarımız devam edecektir” dedi.
Ahmet Can AYDIN

Firma Rehberi
Whatsapp
google_160x600