YURDAKUL: İLÇEMİZE YATIRIM YAPAN KURUMLARIN DESTEKÇİSİYİZ

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, “TREDAŞ’ın ilçemizde gerçekleştireceği elektrik hatlarının iyileştirilmesi ve yenilenmesi çalışmalarına Malkara Belediyesi olarak destek vereceğiz” dedi.
07 12 2019
318 kez okundu

Malkara Belediyesi ve TREDAŞ’ın iş birliği ile ilçeye gerçekleştirilecek olan çalışmalar hakkında bilgiler veren Ulaş Yurdakul, “İlçemiz sınırları içerisinde yaşayan hemşehrilerimize her koşulda en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlçemizde TREDAŞ tarafından sağlanan elektrik dağıtım hizmetinin kesintisiz olması için yenileme çalışmalarında da belediye olarak her zaman destek vereceğiz. TREDAŞ’ın 2020 yılı yatırım çalışmaları kapsamında şehir merkezimizde Sünepeçeşme Bölgesi, Sümer Yapı, Mehmetçik Sokak, Erenler Bölgesi, Ersan Yapı Önü, Malkara Sanayi Sitesi, Kız Meslek Lisesi Mevkii, Aile Yaşam Merkezi, Üçler, Petek Yapı, Girne Kabin, mahallelerimizde ise Karacahalil, Karacagür, Gözsüz, Hemit, Güneşli, Şahin, Müstecep ve Hasköy Mahallelerimizin hatlarının iyileştirme ve yenileme çalışmaları yapacaktır.
VATANDAŞIN REFAHI İÇİN TAM DESTEK
Biz de Malkara Belediyesi olarak her zaman söylediğimiz gibi hemşehrilerimizin refahı için yatırım yapan tüm kurumların destekçisi olmaya devam edeceğiz. Yeni yapılan çalışmalar sonucu ilçemize sağlanan hizmetin enerji kalitesinin yükseleceğine ve hemşehrilerimize kesintisiz elektrik hizmeti sunacaklarını temenni ediyorum.
YAKINDA ÇALIŞMALAR BAŞLIYOR
Saha çalışmalarının sağlıklı yürütülmesi ve hızla tamamlanması için işbirliği ve koordinasyon içerisinde TREDAŞ ekiplerimiz ile birlikte çalışmalarımıza en kısa sürede başlayacağız. Malkara TREDAŞ İşletme Şefi Yasin Kaya, Tekirdağ Bölgesi TREDAŞ Baş Mühendisi Ümit Günay ve yetkililere hemşehrilerim adına yapılacak çalışmalar için teşekkür ederim. Hemşehrilerimize hayırlı olsun” diyerek düşüncelerini belirtti.
Hüseyin TAYYAR

Whatsapp
google_160x600