YÜKSEL ÇİSAD’I AĞIRLADI

Çorlu İş İnsanları ve Sanayiciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Ayan ile yönetim kurulu üyeleri, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i makamında ziyaret etti.
03 08 2019
285 kez okundu

Çorlu İş İnsanları ve Sanayiciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Ayan ve yönetim kurulu üyeleri, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i makamında ziyaret ederek karşılıklı bilgi alış verişinde bulundular. Ergene’ye yapılan hizmetlerin takdire şayan olduğunu belirten Çorlu İş İnsanları ve Sanayiciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Ayan, “Yeni kurulan bir belediyenin bu kadar kısa sürede gelişmesi hiç kolay değil, Türkiye’de yeni kurulan Belediyeler arasında Ergene Belediyesi örnek gösterilecek bir belediye haline geldi” dedi.
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel bu güzel düşüncelerinden dolayı Çorlu İş İnsanları ve Sanayiciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Ayan’a teşekkürlerini ileterek, “Ergene’de amacı sadece ve sadece halkına hizmet etmek olan bir Belediye olarak gece gündüz demeden, mesai gözetmeksizin, yorulmadan halkımızın huzuru ve refahı için çalışıyoruz. Halkımızın yüzündeki mutluluğu görmek bizim ne kadar başarılı olduğumuzu kanıtlıyor. Birinci dönemimizde olduğu gibi ikinci dönemimizde de hizmetlerimiz devam edecektir” dedi.
20 YILLIK BELEDİYELERDE YOK
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Çorlu İş İnsanları ve Sanayiciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Ayan ve yönetim kurulu üyelerine Ergene Belediyesi Kapalı Spor Salonunu ve Ergene Belediyesi Naim Süleymanoğlu Spor Tesisini gezdirerek yapılan hizmetler hakkında kendilerine bilgiler verdi. Bu güzel iki büyük hizmetin Türkiye’de 20 yıllık belediyelerde olmadığını belirten Çorlu İş İnsanları ve Sanayiciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Ayan, Ergene’de yaşayan insanların bu güzel hizmetlerden ücretsiz bir şekilde yararlandıkları için çok şanslı olduklarını belirtti.


VELİMEŞE KARPUZU İKRAM EDİLDİ
Gerçekleşen ziyarette Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Çorlu İş İnsanları ve Sanayiciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Ayan ile yönetim kurulu üyelerine meşhur Velimeşe karpuzu ikram ederken, bunun yanı sıra ayrıca Ergene Velimeşespor Kulübü’nün formalarından da hediye etti.


Ahmet Can AYDIN

Whatsapp
google_160x600