YÜKSEL, ANNELERE KARANFİL VE FULAR DAĞITTI

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Sağlık Mahallesi’nde kurulan semt pazarında anneler günü münasebetiyle pazarda alışveriş yapan annelere karanfil ve fular hediye ederek anneler gününü kutladı.
13 05 2019
405 kez okundu

Bizlere sevmeyi sevilmeyi hoşgörüyü büyüklere saygıyı ve küçükleri sevmeyi öğreten değerli annelerimizin Anneler Günü’nü kutladığını belirten Başkan Yüksel, “Sağlık Mahallemizde kurulan semt pazarındaki annelerimize karanfil ve fular hediye ederek onların anneler gününü kutladık. Unutulmamalıdır ki bu göreve gelmemizde kadınlarımızın büyük önemi vardır. Onlara hizmet etmenin gururu yaşıyorum. Bizlere bu görevi layık gören tüm Ergenelilere teşekkürlerimi sunar, iyiliğin, şefkatin, fedakarlığın, merhametin ve şartsız sevginin kaynağı annelerimizin, Anneler Gününü kutluyorum” dedi.
Özellikle kadınların büyük beğenisini toplayan etkinliğe Başkan Yüksel’in yanı sıra, Ergene Belediye Başkan Yardımcıları Ayça Albayraktar, Yüksel Baydarlı, Mehmet Cebeci, Ergene CHP İlçe Başkanı Mustafa Ulusoy, Ergene Belediye Meclis Üyeleri, Ergene CHP İlçe Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ile Ergene Cumhuriyet Kadınları Derneği de katıldı.


Defne Tuğçe AYAZ

Whatsapp
google_160x600