YOL ONARIM VE BAKIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Malkara Belediyesi ekipleri ilçe merkezinde çeşitli nedenlerle bozulan yolların onarım ve yamalarını yapmaya devam ediyor. Atatürk Bulvarı ve Kurtuluş Caddesi üzerinde sıcak asfalt yama çalışmaları yapıldı.
13.07.2019
336 kez okundu

Yol onarım çalışmalarını ilçe genelinde sürdürdüklerini belirten Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Ekiplerimiz önceden tespit ettiği yerlerde sıcak asfalt yama çalışmalarını yapmaya devam ediyorlar. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Malkara Belediyesi’nin yol yama ve onarım çalışmaları yaz boyunca ilçemizin tüm mahallelerinde devam edecek. İnşallah en kısa zamanda ilçemizde ulaşımın verimliliğini aksatan yerlerin iyileştirme ve onarım çalışmalarını hızlı bir şekilde bitirecek ve hehşehrilerimizin hizmetine sunacağız. Tüm sürücülerden ricam yollarımızın tekrar tekrar bozulmaması için kanunlarda yer alan tonajlara uymaları ve ağır vasıta giremez tabelalarına riayet ederek ilçemizde gerekli özeni göstermelerini umuyorum. 
Vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için gelişen ve değişen Malkara olmaya, Birimiz Hepimiz, Hepimiz Malkara’mız için sloganı ile var gücümüzle çalışmalarımızı tamamlamayı amaçlıyoruz.” dedi.


Erdi KURU