YOL ÇALIŞMALARINA YERİNDE İNCELEME

Ergene Belediye Başkan Vekili Salih Tıknas Ergene’de devam etmekte olan yol çalışmalarını yerinde inceleyerek ekiplerden bilgiler aldı.
27 10 2020
240 kez okundu

Ergene ilçesinin dört bir yanında yol çalışmalarını sürdüren Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin yapmış olduğu çalışmaları Başkan Vekili Salih Tıknas yerinde inceleyerek kontrol etti. Ergene Belediye Başkan Vekili Salih Tıknas Sağlık Mahallesi Akbulut Sokak üzerinde beton yol öncesi gerçekleşen malzeme serim çalışmaları hakkında ekiplerden bilgi aldı. Silindirle Sıkılaştırılmış Beton (SSB) yol öncesi malzeme serim çalışmalarının devam ettiğini, bunun yanında Akbulut Sokak’ın ana caddeye bağlantı kısmında da çalışmaların devam ettiği belirtildi.

Başkan Vekili Salih Tıknas Sağlık Mahallesi Akbulut Sokak’ta gerçekleşen çalışmaların ardından Yeşiltepe Mahallesi Irmak Sokak’ta yapımı devam eden tretuvar ve kaldırım yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Tretuvar ve kaldırım yapım çalışmasının ardından toprak zemin ile kaplı olan Irmak Sokak’ın Fen İşleri Müdürlüğü tarafından kilit parke taşlar ile döşeneceği belirtildi.

‘ULAŞIMI KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ’

Ergene için uzun ömürlü yeni yollar kazandırmaya devam ettiklerini belirten Ergene Belediye Başkan Vekili Salih Tıknas, “İlçemizin birçok mahallesinde kapsamlı bir şekilde yol çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sevgi Kenti Ergenemizi daha da güzelleştirmek ve vatandaşlarımızın ulaşımını kolaylaştırmak için yol çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir” dedi.

Onur ŞEKER

 

 

Whatsapp
google_160x600