YOL ÇALIŞMALARI KARA KIŞA RAĞMEN DEVAM EDİYOR

Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Yeşiltepe Mahallesi’nde bulunan Halil Pehlivan ve Halide Edip Adıvar sokaklarında parke taş çalışması yapılıyor.
05.01.2019
320 kez okundu

Hizmet belediyeciliği ile vatandaş memnuniyetini ön planda tutan Ergene Belediyesi, ilçe genelinde kilit parke taş döşeme çalışmalarına devam ediyor. Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Yeşiltepe Mahallesi’nde bulunan Halil Pehlivan ve Halide Edip Adıvar sokaklarında parke taş çalışmalarına başlandı.
Darbe direnci ve yük taşıma kabiliyeti olan dayanıklı kilit parke taşlar ile döşenen Ergene’deki sokaklar daha sağlam ve daha modern bir görünüme kavuşuyor. Yaz döneminde olduğu gibi kış döneminde de parke taşı döşeme çalışmalarını sürdüren Ergene Belediyesi, Halil Pehlivan ve Halide Edip Adıvar sokaklarındaki çalışmalarını tamamlayıp hazırlanan planlar çerçevesinde sorunlu görülen diğer sokaklarda çalışmalarına başlayacak.
Yapılan çalışmadan dolayı sokaklarının daha yaşanabilir hale geldiğini belirten mahalle sakinleri, Ergene Belediyesi’ne teşekkür etti. 


Onur ŞEKER