YENİ ASFALTLANAN YOL YENİDEN KAZILDI

Daha önce Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından asfaltlanan Çamlıbel Caddesi üzerinde TREDAŞ tarafından yapılan çalışmalar nedeni ile yol yeniden kazıldı.
17 08 2019
723 kez okundu

Emlak Konutları Çamlıbel Caddesi, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından çevre düzenlemesi yapılarak Çorlu’nun Prestij Caddesi olarak hizmete açılmıştı. 2017 yılında tamamlanan yol, şimdi de TREDAŞ tarafından yapılan çalışmalar nedeni ile yeniden kazıldı. Ödedikleri vergilerin boşa gittiğini düşünen bölge esnafı ve vatandaşlar, “Bu yol tamamlanana kadar neler çektik. Çamur, toz, toprak hep evimizin içindeydi. TREDAŞ, o zaman neredeydi de şimdi çıkıp çalışma yapıyor? Aradan iki yıl geçmiş, gelmişler şimdi çalışma yapıyorlar. Sonra yine Büyükşehir gelip kazdıkları yeri yeniden asfaltlayacak. Yazık günah bu paralar bizim ödediğimiz vergilerden gidiyor.”diyerek tepkilerini gösterdi.
TOZDAN CAM VE KAPILARIMIZI AÇAMIYORUZ
Çalışmaların uzun sürmesi nedeni ile dert yanan esnaf da yetkililerin bir an önce çalışmalarını tamamlamalarını isteyerek, “İş yerlerimizin cam ve kapılarını açamıyoruz. Dışarıdaki bütün toz ve toprak dükkanlarımızın içine giriyor. Bu bölgede yemek sektöründe de hizmet veren firmalar var. İnşallah en kısa sürede çalışmalar tamamlanır.”dedi.


Tutku AKBAŞ

Whatsapp
google_160x600