YAZIKLAR OLSUN!

Çorlu’da, Tema Parkı olarak bilinen piknik alanında kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, gece saatlerinde oturmak için alana konulan bankları ateşe verdi.
08.10.2018
1093 kez okundu

Zafer Mahallesi Cenap Şehabettin Sokak üzerinde bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Tema Parkı olarak bilinen piknik alanında bulunan banklar, gece saatlerinde kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından ateşe verildi. Geceleri özellikle madde ve alkol bağımlılarının kol gezdiği park alanında bölge sakinleri de durumdan rahatsız olduklarını dile getirdi. Vatandaşlar, “Burası Gölbaşı Parkı’ndan sonra vatandaşların gelip rahatlıkla vakit geçirebildikleri yerlerden biri. Ancak kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin de bunlara zarar vermesi son derece bizleri üzmektedir. Fazla söze gerek yok, yazık. Söylenecek fazla bir söz bulamıyoruz” diye konuştu.
BÜYÜKŞEHİR YENİLEMİŞTİ
TEMA Parkı Piknik alanında Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, bakım ve onarım çalışması gerçekleştirip park alanına oturmak için 23 adet bank ve 93 adet barbekü kurarak vatandaşın hizmetine sunmuştu.


Tutku AKBAŞ