YAZARLARDAN DAVET VAR

Türkiye’nin en değerli yazarları tüm kitapseverleri 11-20 Ekim 2019 tarihlerinde arasında düzenlenecek olan Edirne 7. Kitap Fuarı’na davet etti. Fuarın açılışı 11 Ekim Cuma günü saat 17.30’da onur konuğu İsmail Saymaz’ın katılımıyla gerçekleştirilecek.
08 10 2019
255 kez okundu

Edirne Belediye Başkanlığı’nca gerçekleştirilecek olan Edirne 7. Kitap Fuarı, Öztaş Global Garden’da kapılarını ziyaretçilerine açacak. Sadece Edirnelileri değil; Trakya bölgesindeki tüm kitapseverleri ağırlayacak olan kitap fuarında bu yıl 48 yayınevi ve 64 yazar yer alacak. Kitap fuarında birbirinden değerli yazarlar tarafından çeşitli söyleşiler de gerçekleştirilecek.
Edirne Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen kitap fuarının her tür düşünce ve akıma sahip yazarları ve okuyucuları bir kez daha buluşturacağını ifade eden Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Kitap fuarının açılışını 11 Ekim Cuma saat 17.30’da bu yılki onur konuğumuz Gazeteci-Yazar İsmail Saymaz’ın katılımıyla gerçekleştireceğiz. Edirne’de 10 gün boyunca bir kültür şöyleni yaşanacak. Edirne’nin ve Trakya’nın aydınlık insanları; seçkin yazarlarla bir kez daha bir araya gelme heyecanını ve onurunu yaşayacak” dedi.   
SERKAN OCAK: 12 EKİM’DE EDİRNE KİTAP FUARI’NDA OLACAĞIM
12 Ekim Cumartesi 17.00 ile 20.00 saatleri arasında Edirne 7. Kitap Fuarı’nda kitaplarını imzalayacak olan Türkiye’nin en çok sevilen yazarlarından biri olan Serkan Ocak, “Bugüne kadar 70’ten fazla ülkeyi gezdim. Bunların en güzellerini, içinde hikayeleri olanların; Hindistan’dan, Dominik Cumhuriyet’ine; Maldivler’den Küba’ya kadar olan bazı gezilerimi bu kitapta topladım. ‘Gezeceğin Varsa Göreceğin de Var’ isimli kitabımı imzalamak ve Trakyalı kitapseverlerle görüşmek üzere 12 Ekim’de Edirne Kitap Fuarı’nda olacağım” dedi. Serkan Ocak, ayrıca 12 Ekim Cumartesi günü saat 17.00’de ‘Geleceğin Varsa Göreceğin de Var’ isimli bir söyleşi düzenleyecek.
BURAK AKKUL EDİRNE KİTAP FUARI’NDA
‘Hayat Sen Değilsin’, ‘Türkçe Aşk Laçkadır’, ‘Çok Gezenti’ kitaplarının yazarı – program yapımcısı Burak Akkul ise “13 Ekim Pazar Günü, ‘Çok Gezenti Şehirler ve İnsanlar’ isimli kitabımla ve küçük bir söyleşi ile Edirne Kitap Fuarı’ndayım” diyerek sevenlerine seslendi. Burak Akkul’un, ‘Çok Gezenti’ isimli söyleşisi 13 Ekim Pazar günü saat 14.00’te gerçekleştirilecek. 

ENVER AYSEVER: EDİRNE, YAZARLAR İÇİN ÇÖLDE BİR VAHA
13 Ekim Pazar Günü Edirne 7. Kitap Fuarı’nda yer alacak olan sevilen yazar Enver Aysever de, “Değerli dostlar; bu sene de bundan önce olduğu gibi Edirne Kitap Fuarı’na ben de katılacağım. Edirne’nin değerli başkanı, dostum Recep Gürkan’ın verdiği emeği biliyorum.  Fuarın gelişmesi, kurumsallaşması hepimiz açısından önemli. Edirne zaten çölde bir vaha, yazarlar için. Hepinizi bekliyorum. Bu büyük buluşmanın, bu geleneğin tadını birlikte çıkaracağız. Doğrusu heyecanlıyım. Edirnelilere selam olsun” dedi. Enver Aysever’in ‘Tepeden Tırnağa İsyan Nazım  Hikmet’ isimli söyleşisi 13 Ekim Pazar günü saat 16.00’da gerçekleştirilecek.
FUAT KOZLUKLU DA KİTAP FUARINDA
19 Ekim Cumartesi Günü Edirne Kitap Fuarı’nda yer alacak olan spiker ve gazeteci – yazar Fuat Kozluklu da “Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Serhad Şehrimiz Edirne’de gerçekleştirilecek 7. Kitap Fuarı’na davet edilmiş olmaktan büyük onur duydum. ‘Kod Adı Sapkın’ adını verdiğim; Adnan Oktar ve örgütünün karanlık yüzünü anlatan kitabım için fuarda olacağım, 19 Ekim Cumartesi günü saat 13.00 ile 15.00 arasında fuarda hem bir söyleşi gerçekleştireceğim hem de kitabımı imzalayacağım” diye konuştu. Fuat Kozluklu’nun ‘Adnan Oktar İslam’a Kurulmuş Pusunun Adı’ isimli söyleşisini 19 Ekim Cumartesi günü saat 13.00’te Edirne Kitap Fuarı’nda gerçekleştirecek.
DEVRİM

Whatsapp
google_160x600