YATIRIMLAR TAM GAZ !

AK Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, ilçemize en iyi hizmeti getirmek için çalışıyoruz dedi.
13.09.2018
370 kez okundu

Gazetemize yaptığı açıklamada, AK Parti olarak ilçede gerçekleştirilen yatırımları önemsediklerini dile getiren Şentürk, “Gündemde olan Çimendere 1-2 ve Gözsüz Sulama Göletlerinin yapımları hızlandırılarak, Gönence, Yayla, Tete ve Elmalı Mahalle göletlerinin bir an önce ihaleye çıkarılması kararlaştırıldı.
Çokal Barajı’na menfez ile Sağlamtaş Mahallesi “Derinçatak Şehitliği’ne geçiş köprüsü yapılıyor. Gönence Deresi, Bağpınarı, Tekke ve İbribey derelerinde dere ıslah ve taşkın önleme çalışmalarına yakında başlanacak.
Öte yandan, ıslahı yapılan Evrenbey Deresi’nde su akışını hızlandırmak amacıyla dere kanalının yeniden betonlanacağını bildirdi.
AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Şentürk; “İnşallah ilçemizdeki derelerin ıslahı ile yöre insanımız rahat bir nefes olacak. Bundan böyle köy içi derelerinde taşkınlar olmayacak ve ekili arazilerimiz zarar görmeyecek. Yönetim kurulu arkadaşımızla ve teşkilatımızla ilçemizi en iyi yere getirmek için hep beraber el ele verip, daha güzel hizmetlerin altına imza atacağız. Bütün çabalarımız Malkara için” şeklinde konuştu.
Önder TABAK