YAPILACAK İŞLERİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, İl Başkanı Mestan Özcan ve yönetim kurulu üyeleri ile AK Parti Çorlu İlçe Başkanı Yavuz Uylaş, Çorlu’da bulunan mahalle muhtarları ile bir araya gelerek vatandaşların şikayetlerini ve taleplerini dinledi.
10 08 2020
483 kez okundu

Her ilçede haftalık toplantılar düzenleyen AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, Başkan Yardımcısı Yıldız Filiz ve Çorlu İlçe Başkanı Yavuz Uylaş, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilçede bulunan 26 mahalle muhtarının 17’sinin katılım sağladığı danışma toplantısında bir araya geldi. Mahalle muhtarlarının yaşadığı sorunları ve talepleri dinleyen Özcan, toplantıda muhtarların taleplerini not aldı. Özcan, “Bu toplantımızın amacı sizlerle bir araya gelerek mahallelerimizin sıkıntı ve sorunlarını birinci ağızdan dinlemek. Bugüne kadar birçok ilçemizde bu toplantılarımızı gerçekleştirdik. Bu toplantılarımızda bazı muhtarlarımızın sorunlarını ivedilikle çözdük, bazılarını da not ederek gerekli mercilere ilettik. Bu konularda içiniz rahat olsun, işin takipçisi olacağız. Her türlü gayreti ortaya koyacağımızı bilmenizi istiyorum. Bu bizim için, sorunların acil bir şekilde çözülmesi için çok büyük bir fırsat.” dedi.SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN BURADAYIZ!
Gerçekleşen toplantıda konuşan AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, “Bugün devletimiz ve hükümet noktasında sürdürülen yatırımlar ve yapılmasını istediğiniz projeler hakkında bana ve il başkanımıza sorularınızı sorabilirsiniz. Bu sorunları yakından bilen kişiler sizlersiniz ve bu sorunları bize iletip biz de TBMM Başkanımız Prof. Dr. Mustafa Şentop’a iletip çözüm noktasında mücadele edeceğiz. Programımıza katılım sağladığınız için siz değerli muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
ORTAK SORUN TREDAŞ
Düzenlenen toplantıya katılım sağlayan mahalle muhtarlarının çoğu, mahallelerindeki sıkıntılarının en başında TREDAŞ’ın geldiğini belirterek Yel ve Özcan’dan destek  istedi. Öte yandan diğer muhtarlarda uyuşturucu ve güvenlik sorunlarına değindi.
Gerçekleşen toplantı, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.
Levent SİLİSTRE

Whatsapp
google_160x600