YAĞMUR YİNE YOLLARI GÖLE ÇEVİRDİ

Önceki gün Çorlu’da aniden bastıran yağmur yağışı sonrasında yollar yine göle döndü. Sürücüler zaman zaman yoğun su birikintileri nedeniyle zor anlar yaşarken Başkan Kadir Albayrak’a adeta ateş püskürdü.
03 06 2020
581 kez okundu

Çorlu’da son bir haftadır aralıklarla devam eden yağmur yağışı önceki gün yine etkisini gösterdi. Yaklaşık 1 saatlik yağmur yağışı sonrasında yollar göle dönerken araç sürücüleri zaman zaman zor anlar yaşadı.

MANZARA YİNE DEĞİŞMEDİ

Yoğun yağmur yağışı sonrasında Çorlu’da sürekli olarak göle dönen bazı noktalarda yine benzer görüntüler yaşandı. Eski asri mezarlın önü, Dumlupınar Caddesi ve Bülent Ecevit Bulvarı Çorlu Devlet Hastanesi önünde oluşan yoğun su birikintileri nedeniyle araçlar zaman zaman geçmekte zorlandı. Sürücüler ise belediye yetkililerine tepki göstererek, sürekli olarak aynı yerlerde aynı manzaraların yaşanmasını sert bir dille eleştirdi.

BUNLARI GÖRMEK İSTEMİYOR KADİR ALBAYRAK

Her yoğun yağmur yağışında Çorlu’nun bazı bölgelerinde aynı manzaraların yaşanmasına tepki gösteren sürücüler; “Şimdiye kadar bu noktaları yapmayanlar utansın. Sürekli olarak hep aynı yerlerde göller oluşuyor. Çorlu Belediyesi, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, TESKİ nerede çok merak ediyoruz. Herhalde bunları görmek istemiyor Kadir Albayrak, Çorlu onu nasıl olsa çok fazla ilgilendirmiyor. Süleymanpaşa Belediye Başkanı gibi çalışan Kadir Albayrak’ı Çorlu’da bu sorunları görmesini istiyoruz” şeklinde konuştular.

ALBAYRAK VE SARIKURT SESSİZ

Yaklaşık 1 saatlik yağmur yağışı sonrasında göle dönen yollar nedeniyle sosyal medyada pek çok fotoğraf ve eleştiri yapılırken Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt’un sessizliklerini koruyor olmaları dikkat çekiyor.

 

2016 yılında Süleymanpaşa Hükümet Caddesi’nde ayakkabılarını çıkararak yeni asfaltlanmış yolda çoraplarıyla yürüyen Başkan Kadir Albayrak’ı, Çorlu’nun her yağmurda göle dönen yollarında çizmeyle yürümeye davet ediyoruz.

 

 

Whatsapp
google_160x600