VETERAN TURNUVASINI SOLUKSUZ İZLEDİLER

Tekirdağ Dost Veteran oyuncularının yanı sıra milletvekili Mustafa Yel, AK Parti İl Başkanı Mestan Özcan, Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezai Çetin ve belediye meclisi üyelerinin de olduğu takımın kaptanlığını Tekirdağ Dost Veteran Kulüp Başkanı Zafer Soykırlı yaptı.
12.06.2019
256 kez okundu

Ferhadanlı Bayram futbol turnuvası içinde gerçekleşen dostluk maçında Kaptan Zafer Soykılı’nın takımı ile Ferhadanlı ve Hacıköy Mahallesi Veteranları harika bir futbol gösterisi sergilediler. Başlama vuruşunu Süleymanpaşa Belediye Başaknı Cüneyt Yüksel’in yaptığı maçta ilk yarı 3 – 0 Tekirdağ Veteran takımının galibiyetiyle sona erdi. İkinci yarıda da atak olan Tekirdağ Veteran takımı 4 gol daha buldu. Bu arada Ferhadanlı Veteran takımı kalesinde olan Kahveciler Odası Başkanı Fahrettin Bayar müthiş kurtarışlar yaparak alkış aldı. Sahanın her yerinde basmadık yer bırakmayan Tekirdağ Veteran takımı kaptanı Zafer Soykırlı orta sahadan aldığı bir top ile sol kanattan yaptığı müthiş orta ile Mestan Özcan topu fileler ile buluşturdu. Bu gol ile maç 7-0 Tekirdağ Veteran takımının galibiyetiyle sona erdi.
Maç sonunda her takımın oyuncuları birbirilerini tebrik ederek kutlama yaptılar. Maçın sonunda ‘dostluk kazandı’ sloganını bir kez daha ortaya koydular.
TEKİRDAĞ DOST VETERAN: Eşref Sadık Ergene, Hüseyin Öztekin, Zafer Soykırlı, Ercan Yılmaz, Murat Dereli, Mestan Özcan, Serkan Özalkan, Sezai Çetin, Mülahim Kuru, Arslan Yurt, Mustafa Yel, Ersin Bilmeç, Recep Dilber, Cumhur Gültekin, Erkan Dülger, Fuat Eraslan, Alemdar Bulut, Naci Yavaş, Selim Özcan, Suat Demirok, Umut Çelik.
TEKNİK DİREKTÖR: Ersin Bilmeç, yardımcısı Akif Aslan
SAĞLIK SORUMLUSU: Erkan İşsever
Onur ŞEKER