VEGA’DA ANLAŞMALAR DEVAM EDİYOR

Çorlu’da hızlı bir şekilde büyüyen ve gelişmekte olan Özel Çorlu Vega Hospital, sağlık alanındaki çalışmalarını hızla sürdürüyor.

Özel Çorlu Vega Hospital  İdari İşler Müdürü Doğan Okatan, Çorlu Madeni Eşya ve Elektrikli Aletler Sanatkarları Odası Başkanı Rüstem Duman, Çorlu Terziler, Konfeksiyoncular, Tuhafiye ve Giyim Sanatkarları Odası Başkanı Nazmi Çolak, Çorlu Kahveciler ve Esnaf Odası Başkanı Yıldız Filiz ve Ergene Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Soner Er ile karşılıklı sağlık sözleşmesi imzaladı. Hastane olarak bölgede yapılan hizmet ve çalışmalarını oda başkanlarına aktaran Okatan, odalara kayıtlı tüm üye ve ailelerinin yararlanabileceği sağlık anlaşması imzaladı. Anlaşmanın tüm yönetim kurulu ve üyelerine hayırlı olması dileklerinde bulunan Çorlu Madeni Eşya ve Elektrikli Aletler Sanatkarları Odası Başkanı Rüstem Duman, Çorlu Terziler, Konfeksiyoncular, Tuhafiye ve Giyim Sanatkarları Odası Başkanı Nazmi Çolak, Çorlu Kahveciler ve Esnaf Odası Başkanı Yıldız Filiz ve Ergene Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Soner Er, Özel Çorlu Vega Hospital yönetimine teşekkür etti.
Tutku AKBAŞ

 

 

Diğer Haberler

ÇOCUĞUNUZA SINIR KOYUN

ÇOCUĞUNUZA SINIR KOYUN

Minik Eller Aslı Anaokulu, düzenlediği etkinlikte Psikolog Edanur Selçuk çocukla işbirliği yapmak konusunda velilere eğitim verdi.
DOĞRU SANDIĞIMIZ YANLIŞLAR

DOĞRU SANDIĞIMIZ YANLIŞLAR

Günümüzde meme estetiği operasyonu olan kadın sayısı her yıl katlanarak artıyor. Doğum ve emzirme dönemi tamamlandıktan sonra kadınların en çok talep ettikleri meme estetiği oluyor.
TUZ: DOST MU, DÜŞMAN MI?

TUZ: DOST MU, DÜŞMAN MI?

Tuz, hayatın oluşumunda ve devamlılığında vazgeçilmez bir unsur. Ancak doğru miktarlarda tüketilmediğinde, dostumuz olduğu kadar düşmanımız da…
BÖBREK SAĞLIĞINI  TEHDİT EDEN 7 NEDEN

BÖBREK SAĞLIĞINI TEHDİT EDEN 7 NEDEN

Ülkemizde her 7 kişiden birinde görülen kronik böbrek rahatsızlıklarının en yaygın nedeni, sağlıksız ve bilinçsiz yaşam alışkanlıkları olarak belirtiliyor.
AİLEDE VARSA RİSK 6 KAT ARTIYOR!

AİLEDE VARSA RİSK 6 KAT ARTIYOR!

Toplumda göz tansiyonu ile karasu hastalığı olarak bilinen ve tüm dünyada en önemli körlük nedenlerinden biri olan glokom, görme sinirinin ilerleyici hasarıyla karakterize bir hastalık. En önemli risk...
ANKET
Sizce Çorlu nun en büyük sorunu nedir?
Sizce Çorlu nun en büyük sorunu nedir?
Sonuçları Göster
FİRMA REHBERİ
İç Mimarlık - Dekorasyon
Yapı - İnşaat