VATANDAŞLAR YETERSİZ ÖNLEMDEN ŞİKAYETÇİ

Çorlu Bülent Ecevit Bulvarı’nda aşırı süratli giden araçların önüne geçilmesi için vatandaşlar Büyükşehir Belediyesi’nin önlem almasını istiyor.
15 05 2019
931 kez okundu

Bülent Ecevit Bulvarı Çorlu Devlet Hastanesi istikametinde aşırı hızla giden araçlar nedeni ile karşıdan karşıya geçmekte zorlanan vatandaşlar, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin konu ile ilgili yeterli çözüm üretmemesinden dolayı şikayetçi. Vatandaşlar, “Cumhuriyet Parkı ışıklarından sonra aşırı hızla gelen sürücüler nedeni ile karşıdan karşıya geçmekte zorlanıyoruz. Yol üzerinde yaya geçidi olmasına rağmen, aşırı hız yapan sürücüler için acil şekilde Tekirdağ Büyükşehir Belediyemizden çözüm bekliyoruz. İlla ölümlü kazalar mı yaşanması bekleniyor?” diyerek dert yandı.


İKİ ÖĞRENCİ YARALANDI
Bulvar üzerinde bulunan Şehit Akın Acar İlkokulu’ndan çıkan iki öğrencinin geçtiğimiz günlerde yaşanan trafik kazasında yaralandığını belirten vatandaşlar, “Okuldan çıkan iki öğrenci, yaya geçidinden geçmesine rağmen hızlı bir şekilde gelen aracın çarpması sonucu yaralandı. Özellikle de okul giriş çıkışlarında güvenlik önlemlerinin acil bir şekilde alınmasını bekliyoruz. Reyap Hastanesi önünde nasıl bas-geç butonu yaptılarsa, aynısını ya da yüksek hız kesicilerin bu bölgeye de konulmasını istiyoruz” dedi.


Tutku AKBAŞ

Whatsapp
google_160x600