VATANDAŞIN PARASI ÇÖPE Mİ ATILIYOR?

Çorlu Alipaşa Mahallesi Taşkent Caddesi üzerinde bulunan çocuk oyun parkının kaldırımları uzun bir sürenin ardından tekrar çökmesine vatandaşlar sert tepki gösterdi.
11.10.2018
908 kez okundu

Aliapaşa Mahallesi Taşkent Caddesi üzerinde bulunan çocuk oyun parkının toprak zemin üzerinde bulunan kaldırımları yol kenarına kaydı. 2015 Kasım ayında daha önce de çöken ve Çorlu Belediyesi tarafından onarılan kaldırımların uzun bir sürenin ardından tekrar çökmesine vatandaşlar sert tepki gösterdi. Vatandaşlar, “Her yağan yağmurda kaldırımlar çöküp zarar görüyor. Belediye ekipleri duvar örmeli ki bu kaldırımlar çökmesin ve çocuklarımız güvenle parkta oynayabilsin. Parkın iç görüntüsü de ortada. Biz çocuklarımızı bu parka oynamaya nasıl göndeririz? Bunun önlemini bir an önce başımızda bulunan yetkililer almalı. Resmen belediyenin parası çöpe atılıyor. Her mahallede yapılan toplantılara harcanan para ile bu kaldırımları daha kaliteli bir şekilde yapabilirler” dedi.
PARK İÇİNDE ÇOCUK YOK
Bölgede yaşayan vatandaşlar, park içinde herhangi bir çocuğun oynamadığını dile getirerek, yaşanan bu tehlikeli durum sonrasında çocuklarının başlarına bir şey gelmesinden endişe duyduklarını söyledi.


Tutku AKBAŞ