VATANDAŞI SERİNLETEN İKRAM

Çorlu’da Omurtak Caddesi üzerinde bulunan Omurtak Kuyumculuk, sıcak havalarda müşterilerine serinleten ikramlar yaparak gönüllerini fethetti.

Çorlu’nun sevilen kuyumcularından Omurtak Kuyumculuk işletmecisi Necmi Oral, müşterilenin sıcak havalarda serinleten ikramlar yaparak gönüllerini fethetti. Sıcak havaların Çorlu’yu etkisi altına almasının ardından vatandaşlar soluğu klimalı alanlarda alıyor. Cumhuriyet Meydanı Omurtak Caddesi üzerinde kuyumculuk yapan Omurtak Kuyumculuk işletmecisi Necmi Oral da, müşterilerini soğuk limonata ve karadut suyu ikram ederek serinletiyor. Oral’ın yaptığı bu uygulamayı memnuniyetle karşılayan müşteriler de Oral’a teşekkür etti. Müşterilerine karşı her zaman güleryüzlü olmayı benimseyen Oral, “Çorlu’da uzun zamandır kuyumcu esnaflığı yapıyorum. Beni tanıyan müşterilerim ne kadar ilgili ve düşünceli olduğumu bilirler. Bu sıcak yaz günlerinde bende böyle bir uygulama gerçekleştirerek bir nebze de olsa serinlemelerini istedim. Sağ olsunlar çok iyi tepkiler aldım ve memnun oldular” dedi.
Tutku AKBAŞ

 

 

Diğer Haberler

Polis oto pazarlarını didik didik aradı

Polis oto pazarlarını didik didik aradı

Tekirdağ’da faaliyet gösteren oto pazarına yönelik, polis ekipleri tarafından uygulama gerçekleştirildi. Uygulamada herhangi bir suç unsuruna rastlanılmadı.
TARLA GÜNÜ DÜZENLENDİ

TARLA GÜNÜ DÜZENLENDİ

Ergene’de İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından Oleik Ayçiçeği tanıtımı yapılıp, Tarla Günü düzenlendi.
8. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali başladı

8. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali başladı

Geleneksel hale gelen ve bu yıl 8.'si düzenlenen Çorlu Belediyesi Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali başladı.
TEKİRDAĞ RAKISI TEKİRDAĞ’DA KALMALI

TEKİRDAĞ RAKISI TEKİRDAĞ’DA KALMALI

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, MEY Tekirdağ İçki Fabrikası ve Şarköy İçki Fabrikası’nın son durumu ile Büyükşehir Belediyesi’nin güncel çalışmaları hakkında basın toplantısı gerç...
Akın akın dönüyorlar: Kuyruk 4 kilometre

Akın akın dönüyorlar: Kuyruk 4 kilometre

Yıllık izinlerini memleketlerinde geçirip Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde yaşadıkları bölgelere dönen gurbetçiler, Kapıkule’de 4 kilometre kuyruk oluşturdu. Sağanak yağışın altında Kapıkule’den çıkış y...
ANKET
Sizce Çorlu nun en büyük sorunu nedir?
Sizce Çorlu nun en büyük sorunu nedir?
Sonuçları Göster