VATANDAŞ BÜYÜK BİR SIKINTI İÇİNDE

İYİ Parti Genel Merkezi’nin başlatmış olduğu “Yeni Üye Kampanyası” kapsamında Teşkilat Başkanı Koray Aydın, Süleymanpaşa’da düzenlenen törene katıldı.
12 10 2019
946 kez okundu

İYİ Parti Genel Merkezi’nin başlatmış olduğu “Yeni Üye Kampanyası” kapsamında Teşkilat Başkanı Koray Aydın, İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanlığının Süleymanpaşa Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’nde düzenlenen törene katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından konuşan İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Sertaç Alkaya, “Bizlere ‘parti kuramaz’ dediler, kurduk. ‘Seçime giremez’ dediler, seçimlere girdik. ‘Seçilemezler’ dediler, çok şükür 5 milyon bize inanan insanlarla mecliste halkın sesi olduk. Yolumuzu çöp kamyonlarıyla kesip size gelmemizi engellediler. Türk siyasetine o kadar iyi geldik ki 25 yıllık genel saltanatları yıktık. Ne derlerse desinler bizim yolumuz hak yoludur, sözümüz de halk sözüdür. Ne yolumuzdan vazgeçeriz ne de sözümüzden. Bugün ülke olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Tüm eleştiri hakkımızı saklıda tutup, genel başkanımızın da dediği gibi tüm tartışmaları rafa kaldıracağımız gündür. Türk Ordusu cephede yerini aldığı zaman tek siyasi partimiz Al Bayrak Partisi’dir” dedi.


AK PARTİ TOKADI YEDİ, RİNGDE SALLANAN BOKSÖRE BENZİYOR
Düzenlenen törende konuşan İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın, AK Parti’nin en son yapılan seçimlerde vatandaştan tokat yediğini ve ringde sallanan bir boksör gibi olduğunu belirtti. Aydın, “Bugün ordumuz Suriye’ye girdi. Bu konuda ülkeyi yöneten insanların ve ordumuzun yanında olduğunu bir kez daha haykırıyoruz. Bugün Türk Milleti bir bütün halinde ve milletimizle de gurur duyuyoruz. Bin yıldan bu yana ekonomik krizlerin en büyüğünü yaşıyoruz.  Çay, şeker, elektrik, doğalgaz da yapılan zamlar ortada. Her gün gelen zamlar nedeniyle insanlarla alay eden bir iktidarla karşı karşıyayız. Bizimle resmen dalga geçiyorlar. Hiçbir dönemde vatandaşımız böyle bir iktidar ile karşılaşmamıştır. İYİ Parti bu millet adına hangi platformda olursa olsun konuşmaya devam edecek. Vatandaş büyük bir sıkıntı içerisinde. AK Parti tokadı yedi, ringde sallanan boksöre benziyor” diye konuştu.


TEKİRDAĞ’DAKİ ÜYELERİMİZİN İKİYE KATLANMASINI BEKLİYORUZ
Aydın; “Genel başkanımız 15 gün önce İstanbul’da üyelik kampanyası başlattı. Partinin yapısı yeniden organize edildi. Üye yapmak en ciddi parti faaliyetlerden biridir. Kısa sürede 200 bini geçen bir üye sayımız var. Bu sayıyı da en kısa zamanda ikiye katlamayı hedefliyoruz. Onun için bütün teşkilat mensuplarına söylüyorum ve uyarıyorum. Biz gün gün sizleri takip edeceğiz. İlk etapta Tekirdağ’daki üyelerimizin ikiye katlanmasını bekliyoruz. Üyeyle yatıp, üyeyle kalkacaksınız. O bakımdan Tekirdağ’daki potansiyele inanıyor ve güveniyorum. Bu işi başaracağız ve mücadelemizi sonuna kadar devam ettireceğiz. Biz tek adam rejimine tabi olacak insanlar değiliz. Önümüze de baktığımızda partimizin büyüme trendini de dikkate alarak kurumsal yapımızı kurmak için çalışacağız. Özeti ise bizimle kimse başa çıkamaz” şeklinde konuştu.


HEDİYE VE ÇİÇEK TAKDİM EDİLDİ
Yapılan konuşmanın sonunda İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Sertaç Alkaya ve Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ali Darıcı, Teşkilat Başkanı Koray Aydın’a çiçek takdim ederek hediye verdi.
YENİ ÜYELERE ROZET TAKILDI
Programın sonunda ise İYİ Parti’ye üye olan vatandaşlara Teşkilat Başkanı Koray Aydın, Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan, İl Başkanı Sertaç Alkaya, rozet taktı.


Tutku AKBAŞ

Whatsapp
google_160x600