VATAN PARTİSİ’NDEN ÜRETİM DEVRİMİ KURULTAYINA DAVET

Vatan Partisi Çorlu İlçe Başkanı Murat Ural yaptığı açıklama ile vatandaşları Trakya Üretim Devrimi Kurultayı’na davet etti.
16 01 2020
498 kez okundu

Vatan Partisi Çorlu İlçe Başkanlığı’nda açıklama yapan İlçe Başkanı Murat Ural, Borçlanma ekonomisinin sürdürülemeyeceğini belirterek; “Bugün yaşadığımız ekonomik sıkıntılar 24 Ocak 1980 kararlarıyla başlayan ekonomik yıkım programının sonucudur. Ülkemiz 1945’te yöneldiği Atlantik Sisteminden kopup Avrasya’daki onurlu konumuna yerleşmektedir. Ekonomi alanında da Atlantik’in dayattığı borçlanma ekonomisi sürdürülemez. Vatan Partisi olarak her alanda olduğu gibi ekonomik sorunlara karşı da milletimizi çaresiz bırakmıyoruz ve Türkiye’nin ekonomik sorunlarına çözüm için üretim devrimi programını milletimizle paylaşıyoruz” dedi.  
Başkan Murat Ural; “Genel Başkanımız Doğu Perinçek’in üretim devrimi programını açıklayacağı ve CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Ziraat Yüksek Mühendisi Mehmet Fatih Cin, Grup Et Entegre Tesisi İşletmecisi iş adamı Ekrem Ulunç ve çevre gönüllüsü Hakan Dedeoğlu’nun da konuşmacı olarak katılacağı Trakya Üretim Devrimi Kurultayı 19 Ocak Pazar günü saat 14.00’te Çorlu Belediyesi Memduh Şevket Esendal sahnesinde düzenlenecektir. Tüm vatandaşlarımızı kurultayımıza davet ediyoruz” diye konuştu.
Tutku AKBAŞ

 

Whatsapp
google_160x600