VALİ YILDIRIM’DAN ÇOCUKLARA VE YAŞLILARA ZİYARET

Vali Aziz Yıldırım, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı sevgi evlerinde kalan çocukları ve huzurevi sakinlerini ziyaret etti.
14 01 2019
370 kez okundu

Vali Yıldırım’a ziyaret sırasında Vali Yardımcıları Tayyar Şaşmaz, Dr. Abdullah Kalkan, İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, İl Jandarma Komutanı Albay Şahin Karakaş, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdür Ersan Ulusan, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Cengiz Becerir eşlik etti.
KENDİNİZİ GELİŞTİRMEYE GAYRET EDİN
Çocuklarla sohbet eden Vali Yıldırım, “Birilerini örnek almanız gerekiyor. Hedefinizin olması gerekiyor. Geniş bakmaya, farklı alanlarda kendinizi geliştirmeye gayret edin. Hayatınızda daha iyi bir yerlere gelmek istiyorsanız fedakârlıkta bulunmanız gerektiğini bilin, Hangi mesleği yaparsanız yapın bir hobiniz olsun. Hoşlandığınız bir aktivite olsun” dedi.


YAŞLILARI DA UNUTMADI
Vali Yıldırım ve beraberindekiler Sevgi Evleri ziyaretinin ardından huzurevine geçerek huzurevi sakinleri ile bir araya geldi. Huzurevi sakinleri ile sohbet eden Vali Yıldırım onlarla yakından ilgilenerek herhangi bir istek ve şikâyetleri olup olmadığını sordu. Vali Yıldırım, daha sonra huzurevi sakinlerinden Neşe Çetiner’in yapmış olduğu ahşap ve seramik boyama sergisini gezdi. Sakinlerle hatıra fotoğrafı çektiren Vali Yıldırım daha sonra huzurevinden ayrıldı.


Ahmet Can AYDIN

Whatsapp
google_160x600