VAKIFLAR’DA SEVGİ SOFRASI KURULDU

Ergene Belediyesi tarafından düzenlenen sevgi sofraları önceki akşam Vakıflar Mahallesi’nde kuruldu. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel sevgi sofralarında mahalle sakinleri ile birlikte oruç açtı.
11 05 2019
425 kez okundu

11 ayın sultanı Mübarek Ramazan ayı dolayısıyla düzenlenen iftar yemekleri Ergene’de vatandaşların yoğun katılımıyla devam ediyor. Önceki akşam Vakıflar Mahallesi Sevgi Sokağı’nda kurulan sevgi sofralarında Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel mahalle sakinleri ile birlikte aynı sofrada oruç açtı.
Vakıflar Mahallesi sakinleri ile yakından ilgilenen Başkan Yüksel vatandaşlara sevgi sofralarına hoş geldiniz dileklerinde bulundu. Daha sonra okunan ezanın ardından oruçlar açıldı. Düzenlenen iftar programının sonunda ise yemek duası yapıldı.
RAMAZAN’I VATANDAŞIMIZLA BERABER GEÇİRİYORUZ
Ramazan ayı süresince 17 mahallede sevgi sofraları kuracaklarını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Mübarek Ramazan ayını her zaman olduğu gibi bu senede halkımız ile birlikte geçiriyoruz, Ergenede vatandaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği sevgi sofralarımızda halkımız ile birlikte olmaktan dolayı son derece mutluyum. Mübarek Ramazan ayı ile birlikte halkımızın birlik ve beraberliği için her mahallemizde böyle güzel etkinlikler yapmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz” dedi.


Onur ŞEKER

Whatsapp
google_160x600