UZUNKÖPRÜ TSO BAŞKANI GÜNAY’I ZİYARET ETTİ

Uzunköprü TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İhtiyar ve beraberindeki heyet Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay’ı makamında ziyaret etti.
13.02.2019
293 kez okundu

Uzunköprü TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İhtiyar ve beraberindeki Yönetim Kurulu Sayman Üyesi İhsan Akıncı ile birlikte Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler. Gerçekleşen görüşmeye Uzunköprü TSO çalışanları da katıldı.
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Uzunköprü TSO Başkanı İhtiyar’ın ziyaretinden dolayı mutluluk duyduğunu belirterek, heyete ziyaretleri için teşekkür etti. Yapılan görüşmede gündeme ilişkin konular görüşülmüş olup, Tekirdağ TSO ve Uzunköprü TSO’nun yürüttüğü çalışma ve projelere dair karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Uzunköprü TSO Heyeti günün anısına Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay’a hediye takdiminde bulunduktan sonra toplantı sona erdi.
Onur ŞEKER