UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEMİZ SÜRECEK

Gazetemiz DEVRİM’in Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Hülya Mert, Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Onur Şeker ve Muhabirlerimiz Tutku Akbaş ile Beycan Korkmaz, Çorlu İlçe Emniyet Müdürü Hakan Sevinç’i makamında ziyaret etti.
09.01.2018
607 kez okundu

Çorlu halkının huzuru için gece gündüz canla ve başla mücadele ederek görev yapan Çorlu İlçe Emniyet Müdürü Hakan Sevinç’i Gazetemiz DEVRİM’in Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Hülya Mert, Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Onur Şeker ve Muhabirlerimiz Tutku Akbaş ile Beycan Korkmaz makamında ziyaret etti. 2017 yılında ilçede yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler veren Sevinç, Çorlu’nun en büyük sorunu olan uyuşturucu ile mücadelede kararlı olduklarını ve çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti. Sevinç, “Çorlu’da göreve geldiğim ilk günden bugüne emniyet olarak halkın huzuru için mücadelemizi sürdürdük ve sürdürmeye devam edeceğiz. Çorlu’nun en büyük sorunu olan uyuşturucuya karşı ekiplerimiz ile birlikte Kore Mahallesi olarak bilinen Hıdırağa Mahallesi’nde birçok başarılı operasyon gerçekleştirdik. Bu mücadelemiz her geçen gün daha da artmaya devam ediyor. Gençlerimizi uyuşturucudan uzak tutmak için Çorlu Kaymakamlığımız ve sivil toplum örgütleri ile iş birliği içerisinde çalışmalarımız devam ediyor. Uyuşturucu ile mücadele konusunda sadece polise değil, halkımıza da büyük görevler düşüyor. Çorlu’da birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
OKUL ÖNLERİNDE SATIŞ KESİNLİKLE YOK
İlçede yaşayan vatandaşlar arasında yayılan okul önlerinde uyuşturucu satışları yaşandığı dedikodularına itibar edilmemesi gerektiğini ifade eden Sevinç, “Halkımızın ve özellikle de velilerimizin içi rahat olsun. Okul önlerinde veya içinde herhangi bir uyuşturucu ticareti yapılmamaktadır. Okul önlerinde şüpheli görünen veya okuldan olmayan kimseler hakkında okul giriş ve çıkışlarında yer alan emniyet mensubu arkadaşlarımız gerekli işlemleri yapıyorlar. Şunu gönül rahatlığıyla belirtmeliyim ki kesinlikle ilçemizde bulunan herhangi bir okul önünde uyuşturucu ticareti yapılmamaktadır” dedi.
YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ
Devrim Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Hülya Mert de “Uyuşturucu ile yaptığınız mücadeleyi çok yakından takip ediyoruz. Biz de yapılan operasyonları ya da sosyal sorumluluk projelerini haberleştirerek elimizden geldiğince kamuoyunu bilgilendirmek için çalışıyoruz. İlçemizin huzuru için yapılan her türlü çalışmanın yanındayız” dedi. Ziyaret günün anısına çekilen fotoğraf ile sona erdi. Şerife YILDIZ