TÜRKİYE’NİN GELECEĞİ İÇİN ÇARE VAR

Saadet Partisi Çorlu İlçe Yönetimi ve Belediye Başkan Aday Adayları, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile ilçede görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi.
14.01.2019
184 kez okundu

Saadet Partisi Tekirdağ İl Başkan Yardımcısı Murat Vakitçi ve Saadet Partisi Çorlu İlçe Başkanı Aytuğ Aslan ile il ve ilçe yöneticileri ile Saadet Partisi Çorlu Belediye Başkan Aday Adayları, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile ilçede görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi. Çorlu Öğretmen Evinde gerçekleşen programda konuşan Saadet Partisi Tekirdağ İl Başkan Yardımcısı Murat Vakitçi, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüz kutlu olsun. Çorlu’da yerel basınımızı elimizden geldiği kadar takip ediyoruz. Her şeyden önce hakkın ve hakikatin yanında yer alarak taraflı haber yapmıyor doğru neyse onu yapıyorsunuz. Gazetecilik zor bir zanaat. Gece ve gündüz haber peşinde koşuyorsunuz. Bu çok kutsal bir görev. Bu görev süresince baskılara karşı dik durarak görevinizi yapıyorsunuz ve sizleri takdir ediyoruz.”dedi.
DAHA ÖZGÜR YAZILAR YAZACAĞINIZ GÜNLER GELECEK
Saadet Partisi Çorlu İlçe Başkanı Aytuğ Aslan da, “İnşallah daha özgür yazılar yazacağınız günler de gelecek. Nasip olursa bizim iktidarımızda insanlar istediği şekilde haber yapabilecek. Bugün maalesef birçok gazeteci cezaevinde. Ülkemizin içinde bulunduğu durum ortada. Bunları aşmak için sizlerin de hak ve hakikatin yanında olma mecburiyetiniz var. Sizler de bunu layıkıyla yaparak yerine getiriyorsunuz. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyoruz.”dedi.


Tutku AKBAŞ