TSO MECLİSİ TOPLANDI

MALKARA OSB’DE 818 İŞÇİ ÇALIŞIYOR Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Haziran ayı olağan meclis toplantısı TSO Meclis Başkanı Nurdan Altay Güngör başkanlığında gerçekleştirildi.
27.06.2019
224 kez okundu

Toplantıda, yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin, Meclis Başkan V. Aynur Çeşmeliler, Meclis Katibi Mehmet Eskicioğlu ile Genel Sekreter Sinan Beşer Divanda yer aldılar. TSO Meclisi 7. Meslek Grubunda Harita Mühendisi Gediz Coşkun Meclis üyesi olarak göreve başladı. TSO Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri Coşkun’a hayırlı olması temennilerinde bulundu.

2019 yılı Mayıs ayına ait aylık mizanın açıklanmasının ardından gündemin 2. maddesinde Genel Sekreter Sinan Beşer, yönetim Kurulunun 5 aylık faaliyetleri hakkında meclis üyelerini bilgilendirdi. Bu kapsamda; 66 aileye gıda yardımı ve Hacıilbey İlkokulu öğrencilerine 23 Nisan kıyafet yardımında bulunularak, Trakya Kalkınma Ajansı Danışmanlık Hizmeti ile Sigorta Haftası etkinlikleri gerçekleştirildi.

GÖRÜŞ VE ÖNERİLERLE SONA ERDİ

Gündemin 3. maddesinde Malkara Organize Sanayi Bölgesi hakkında bilgilendirmede bulunan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin; Malkara OSB’de hali hazırda 3 boş arsanın mevcut olup, faaliyette bulunan fabrikalarda; 590 erkek, 228 kadın olmak üzere 818 işçinin çalışmakta olduğunu kaydetti. Gündemin 4. maddesinde gelen yazıların okunarak bilgi edinilmesi ile devam eden toplantı, görüş ve önerilerin ardından sona erdi.

Önder TABAK

Etiketler:
Malkara
TSO