TRAKYA VETERANLAR VE MASTERLER FEDERASYONU TOPLANTISINI YAPTI

Trakya Veteranlar ve Masterler Federasyonu yeni bir statü ile 2019-2020 sezonunda sahalarda olacak.
06 08 2019
632 kez okundu

2019-2020 sezonunda Trakya Veteranlar ve Masterler Federasyonu yeni bir statü ile sahalarda olacak. Katılacak her takımın dernek çatısı altında sahada olmaları, sezona geçen sene vefat eden Veteranlar Ligi futbolcuları olan Abdürrahim Saçlı ve Gürkan Benli isminin verilmesi kararlaştırıldı. Federasyon dernek binası olması, yeni web sitesinin oluşturması, katılacak her takıma sağlık çantası verilmesi, geçen yıl Dünya Barış Kupasında final oynadıkları ve en centilmen takım seçildikleri için bu sene özel davet ile tekrar davet edildikleri, katılım sağlanacağı, yeni lisans çıkarılması, sezon sonunda şampiyon olan takımların Türkiye Şampiyonasına katılmaları oy birliği ile karar verildi.


KURA ÇEKİMİ YAPILDI;
27 takımın katılacağı kura çekiminde 9’lu gruplar şöyle oluştu;
A GRUBU: Tekirdağ Veteran, Çorlu Masterler, Çerkezköy Veteran, Hayrabolu Veteran, Lüleburgaz Çarşı Masterler, Lüleburgaz Veteranlar, Keşan Anafartalar, Edirne Veteranlar, Kırklareli Veteran.
B GRUBU: Tekirdağ Adalet, Malkara 14 Kasım, Muratlı Veteranlar, Çorlu Güven, Saray Veteranlar, Lüleburgaz Veteranlar, Keşan Veteranlar, Edirne Osmanlı Veteranlar, Babaeski Veteranlar.
C GRUBU: Dost Veteran, Malkara Veteranlar, Muratlı 1935, Çorlu Veteranlar, Ergene Veteranlar, Lüleburgaz Masterler, Lüleburgaz Çarşı Keşan, Sardus Uzunköprü Veteranlar.
Tutku AKBAŞ

Whatsapp
google_160x600