TRAFİK MANZARALI ROMANTİK BANK

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Omurtak Caddesi üzerinde kaldırımlara vatandaşların oturması için bank koydu.
23 01 2020
2885 kez okundu

Omurtak Caddesi üzerinde bulunan kaldırımlara Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin bank koymasına vatandaşlar büyük tepki gösterdi. Çorlu’ya 2020 yılında dev yatırımların yapılacağını belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, ilk dev hizmetini Çorlu trafiği manzaralı romantik bank koyarak gerçekleştirdi. Vatandaşlar, “Ağlanacak halimize gülüyoruz. Resmen dalga geçer gibi cadde üzerine bank koydular. Sanki doğa ve deniz manzaralı caddemiz var. Vatandaşın aklıyla alay ediyorlar. Böyle bir çalışmaya gerçekten gerek var mıydı? Ne akla hizmet bunu yaparlar anlamadık” diye konuştu.

DAİRE BAŞKANINI TEBRİK EDERİZ

Vatandaşlar, “Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünü bu başarılı ve proje yarışmalarında birinci olabilecek çalışmasından dolayı tebrik ediyoruz. Bu projeyi onaylayan diğer başkanları da unutmamak lazım. Gerçekten akıl dolu bir işe imza atmışlar. Biri de çıkıp bunlara siz ne yapıyorsunuz demediyse onu da unutmamak gerekir. Vatandaşımız oy verdiği kişileri bir daha bu banklarda oturup düşünsün” dedi.

Tutku AKBAŞ

 

 

Whatsapp
google_160x600