TOPLANAN KİTAPLAR OKULLARA TESLİM EDİLDİ

Malkara Belediyesi, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Belediye Akademisi tarafından Çocuk Kitapları Haftası kapsamında düzenlenen Kitap Toplama Kampanyasında toplanan kitaplar, Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul tarafından okullara teslim edildi.
27 11 2019
222 kez okundu

Kullanılmayan kitapları, yeni okuyucularıyla buluşturmak için bu kampanyayı düzenlediklerini belirten Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, “Çocuk Kitapları Haftası’nda kitap toplama kampanyası düzenledik. Kampanyayla topladığımız kitapları, Hemit Ortaokulu, Batkın Ortaokulu, Kozyörük İlkokulu, Kozyörük Ortaokulu ile Çınaraltı İlokulumuza teslim ettik. Yarında kitaplarımızı Balabancık İlkokulu, Balabancık Ortaokulu, Sağlamtaş Gazi İlkokulu, Sağlamtaş Cumhuriyet İlkokulu, Sağlamtaş Ortaokulu, Müstecep İlkokulu, Müstecep Ortaokulu, Yörük İlkokulu Yörük Ortaokulumuza teslim edeceğiz. Kitap Toplama Kampanyasına destek veren hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Kitap çocuklara verilecek en güzel hediyedir. Eğitim konusunda farkındalık oluşturmak ve okumanın önemini vurgulamak adına, imkanlarımız doğrultusunda eğitime katkı sunmak için her türlü desteği vermeye devam edeceğiz” dedi.

YURDAKUL’A TEŞEKKÜR

Kitap Toplama Kampanyasında okullarına destek verdikleri için okul müdürleri ve öğretim görevlileri memnuniyetlerini ifade ederek bu güzel davranışlarından dolayı Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a teşekkürlerini ilettiler.

Kitap tesliminin ardından mahalle sakinleri ile bir araya gelen Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Malkara Belediyesi’nin projeleri ve çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Hüseyin TAYYAR

 

Whatsapp
google_160x600