TOBB BAŞKAN YARDIMCILARI TEKİRDAĞ TSO’DA

TOBB Başkan Yardımcıları Ali Kopuz (İSTİB Yön. Kur. Bşk.) ve Tamer Kıran (İMEAK Yön. Kur. Bşk.), Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyarette bulundu.
13.07.2018
359 kez okundu

İPSALA UMAT Genel Kurul sonrasında Tekirdağ’a gelen TOBB Başkan Yardımcıları ilk olarak ASYAPORT Limanı’nı ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldılar. ASYAPORT ziyareti sonrasında Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’na gelen konuklar, Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay tarafından karşılandı. Gerçekleşen ziyarete Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Cemil Koçaş, Göksel Karaevli ve Meclis Üyesi Oktay Okyay da katılım sağladı.
TOBB Başkan Yardımcılarını Tekirdağ TSO’da ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Cengiz Günay, “TOBB Yönetim Kurulu’nda birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğum değerli yöneticilerimize şahsım ve kurumum adına hoş geldiniz diyor, teşekkür ediyorum” dedi. Tekirdağ TSO ve Tekirdağ hakkında bilgiler aktaran Başkan Günay, günün anısına TOBB Başkan Yardımcılarına hediye takdiminde bulundu. Hediye takdiminin ardından toplu fotoğraf çekiminin sonrasında heyet Oda’dan ayrıldı.

Beycan KORKMAZ

Firma Rehberi