TEKİRDAĞLI AVUKATTAN İFTAR PROGRAMI

Her yıl düzenlediği iftar programlarını geleneksel hale getiren Tekirdağ Barbaros Mahallesi’nden olan Öğretim Üyesi, Ceza Avukatı, Siyasetçi Doç. Dr. Ali İhsan Erdağ, Süleymanpaşa'ya bağlı Barbaros Mahallesi’nde Onuncu geleneksel aile iftar programı düzenledi.
13.06.2018
382 kez okundu

Eşi Avukat Şehla Erdağ ile birlikte misafirlerini karşılayan Doç. Dr. Ali İhsan Erdağ; "Allah’ımıza Şükürler olsun ki bu mübarek gecede bizleri hep birlikte bu sofrada buluşturdu. Ömrümüz yettiği süre içerisinde bu sofraların kurulmasına vesile olacağız. Bu gece de Mübarek Kadir Gecesi. Rabbim tüm İslam alemine bu gecenin yüzü suyu hürmetine ülkemize ilimize ve Türklere barış, kardeşlik, huzur  sevgi getirsin. Bu akşam iftarımıza katılan tüm gönül dostlarıma teşekkür ederiz. Ayaklarına sağlık, gönüllerine sağlık" dedi. Tekirdağ'ın yakından tanıdığı ve sevdiği isim olan ünlü Ceza Avukatı Doç. Dr. Ali İhsan Erdağ'ın Barbaros Mahallesi Limanı’nda verdiği iftar yemeğine yaklaşık bin kişi katıldı.
Yemeğe CHP İlçe Başkanı İlker Yağcıoğlu, CHP, AK Parti ve MHP il ve ilçe yöneticileri, iş Adamları, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri ile gazeteciler katıldılar.

Erdi KURU