TEKİRDAĞ TSO YÖNETİMİNDEN ÇORLU TSO’YA ZİYARET

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (Tekirdağ TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Meclis Başkanı Hakan Şık ve Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek ortak yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi.
15.03.2019
281 kez okundu

Toplantıda konuşan Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan; “Tekirdağ TSO’nun ziyareti bizleri mutlu etti. İki oda arasında birlik ve beraberlik duygusuyla hareket ederek bölgemizin kalkınması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.
Misafirperverliklerinden dolayı Çorlu TSO Heyetine teşekkür eden Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay da, “Odalarımızın gerçekleştirdiği ortak istişare toplantıları üyelerimiz ve bölgemiz adına pozitif etki sağlayacaktır. İşbirliği çerçevesinde, iş hayatının ve ilimizin gelişimi için bu tür toplantıları sıklaştırarak birliktelik ile hareket edeceğiz ve şehrimiz, bölgemiz ve ülkemiz kazanacak” şeklinde konuştu. Günay, bu vesileyle Çorlu TSO yöneticileriyle bir arada olmaktan memnuniyet duyduğunu ifade etti. Toplantı sonunda Oda Başkanları karşılıklı hediye takdiminde bulundular.


Defne Tuğçe AYAZ