TEKİRDAĞ KAYIP KIZ İÇİN SEFERBER OLDU

Tekirağ’da 1 Aralık Pazar günü evden ayrılan ve kendinden haber alınamayan Arife Teke her yerde aranıyor.
02 12 2019
525 kez okundu

Edinilen bilgilere göre; 1 Aralık Pazar günü evden ayrılan 16 yaşındaki Arife Teke’den bir daha haber alınamadı. Tekirdağ’ın Muratlı ilçesinde yaşayan genç kızın evden ayrılmadan önce "Benim için üzülmeyin" yazan bir not bıraktığı öğrenildi. Ailenin notu gördükten sonra kızlarını her yerde arayan aile daha sonra çocuklarının bulunması için güvenlik birimlerine haber verdi.
AİLE SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI
Muratlı Devlet Hastanesinde Güvenlik Memuru olarak çalışan baba Hacı Bayram Teke ve annesi Zübeyde Teke, "Arife Teke 16 yaşında bu sabahtan itibaren kayıptır. Bilenlerin ve görenlerin Muratlı Polis Karakoluna veya 0532 704 6135 numarasına ulaşması rica olunur." notunu paylaştı.


EMNİYET GÜÇLERİNE DE HABER VERİLDİ
Ailenin haber vermesi üzerine Muratlı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube ekipleri de kayıp kız çocuğunu bulmak için seferber olduğu ve gerekli arama çalışmalarının yapıldığı öğrenildi.
GENÇ KIZ HER YERDE ARANIYOR
16 yaşında olduğu öğrenilen Arife Teke adındaki genç kız her yerde aranıyor. Ailesi ve yakınları da seferber olurken, sosyal medya üzerinden Tekirdağlılar da genç kızın bulunması için sürekli paylaşımlar yapıyorlar.
Tutku AKBAŞ

Whatsapp
google_160x600