TEKİRDAĞ AK PARTİ’DE BEKLENEN OLDU

Geçtiğimiz günlerde Mülahim Kuru başkanlığındaki AK Parti İl Yönetiminin istifasının ardından AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığına Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Mestan Özcan atandı.
03.05.2019
1314 kez okundu

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mülahim Kuru ve yönetim kurulu üyelerinin istifalarının ardından İl Başkanlığı görevine 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerde Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Mestan Özcan atandı. Teşkilatlardan Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir tarafından yapılan duyuru ile “Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Tekirdağ İl Başkanlığı görevine Mestan Özcan atanmıştır. Partimiz ve Milletimiz için hayırlı olmasını diler, saygılar sunarım.”denildi.
MİLLETE HİZMETTEN DAHA MÜBAREK BİR MAKAM BİLEMEDİM
Sosyal medya hesabından yazılı açıklamada bulunan AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan ise, “Yapılan istişareler ve değerlendirmeler sonucunda, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle, AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı görevi şahsıma tevdi edilmiştir. Sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı arz ediyorum. Millete hizmetten daha mübarek bir makam bilmedim. AK Parti İl Başkanlığı makamının da insanımıza ve şehrimize hizmet etmemin bir yolu olmasını temenni ediyorum; partim, şehrim ve şahsım adına hayırlara vesile olmasını diliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.”dedi.
Tutku AKBAŞ